Satılık Tekneler

Yamaha Teknik Akademisi (YTA) Eğitimleri Başladı
31.05.2016 Yamaha Teknik Akademisi (YTA) Eğitimleri Başladı
Yamaha, küresel, 4-zamanlı deniz motoru pazarının gelişmesine ayak uydurmak üzere, 2006 yılında Yamaha Teknik Akademisi eğitim faaliyetini tüm dünyada yürürlüğe koymuştur. Bu kapsamda artık geleneksel bir hale gelen etkinlik Burla Marine tarafından, Mayıs ayında Gümüş seviyesi ile devam ettirilmesi planlanıyor.

yamaha-teknik-akademisi-eğitim-antalya

Meslek içi eğitimler bir işin nasıl yapılacağını öğrettiği kadar, aynı zamanda bu işe yıllardır emek vermiş deneyimli kişilerin de son sistemleri yakından takip edebilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle eğitimler; sadece yeni başlayan veya bilgi açısından kendini geliştirmesi gereken teknisyenler için değil, aynı zamanda bilgisayar tabanlı sistemleri takip edebilmek adına da gerekli olmaktadır.

yamaha-teknik-akademisi-eğitim-antalya-2 yamaha-teknik-akademisi-eğitim-antalya-3

Hem Gümüş Teknisyen eğitimi, hem de yeni Yamaha Garanti Sistemi’nin tanıtımı için aşağıdaki program dahilinde eğitimler düzenlenecektir.

yamaha-teknik-akademisi-eğitim-fethiye

GRUP 1 ANTALYA  30 Mayıs Pazartesi
GRUP 2 FETHİYE  31 Mayıs Salı
GRUP 3 BODRUM   1 Haziran Çarşamba
GRUP 4 İSTANBUL  3 Haziran Cuma

yamaha-teknik-akademisi-eğitim-fethiye-2 yamaha-teknik-akademisi-eğitim-fethiye-3

Artık herkesin gayet iyi bildiği gibi; sadece ürün kalitesi mevcut piyasa koşullarında yeterli olmamakta, servis kalitesi müşteri memnuniyetinin en temel unsuru haline gelmektedir.

www.burla.com/marine/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder