Satılık Tekneler

Yamaha Deniz Motosikletlerinde ''RİDE'' Teknolojisi
03.05.2016 Yamaha Deniz Motosikletlerinde ''RİDE'' Teknolojisi
Yamaha’nın deniz endüstrisindeki en büyük adımlarından biri: RiDE teknolojisi. RiDE ismiyle denizcilik sektörüne girmiş olan bu yenilik; tek kişilik bir deniz taşıtında ilk defa tasarlanan çift gaz kontrolü sistemiyle, alışılagelmişin çok üzerinde bir adım olarak değerlendiriliyor. RiDE teknolojisi, deniz motosikletlerinin gidonu üzerinde çift gaz kontrolüyle birlikte gelişmiş patentli motor tasarımı, Yamaha WaveRunner deniz motosikletlerinin tüm modellerine göre tasarlandı. 


Bu yenilikçi sistem, her model için birebir optimize edildi. RiDE sisteminin öncü niteliklerinden biri de, gelişmiş motor ünitesi tasarımı. Tek kişilik eğlence amaçlı bu deniz taşıtlarında kullanılan RiDE, her süratte maksimum kontrolü garanti ediyor. Bu yeni tasarımın tüm mühendisliği Yamaha’nın kendi ekipleri tarafından yapıldı.

yamaha-ride

Shift Control Unit veya SCU tarafından hükmedilen RiDE sistemi, bu sayede tamamen bilgisayar yazılımlarıyla, farklı ağırlık ve güçteki tüm deniz motosikleti modellerinde kullanılabiliyor. SCU sistemi ayrıca kullanıcının tepkilerini analiz ederek, kullanana özel hassasiyet belirliyor ve her koşulda kontrolün kullanıcıda kalmasını sağlıyor. Sadece Yamaha’ya özel olan RiDE teknolojisi, 2015’ten beri WaveRunner deniz motosikleti kullanıcılarına, başka hiç bir deniz aracında yaşamayacakları bir tecrübe yaşatmayı garanti ediyor.

Yamaha’nın RiDE sistemi, yüksek performanslı VX serisi deniz motosikletinin tümünde ve ayrıca VXR ile VXS modellerinde de kullanılıyor. 

yamaha-ride-2

Yamaha deniz motosikletleri Türkiye distribütörü Burla Marine tarafından satışa sunulmaktadır.

Tel:0 212 256 49 50
www.burla.com/marine/
 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.