Satılık Tekneler

Yachtzoo, 135 metrelik projesi Atom'u tanıttı
06.07.2015 Yachtzoo, 135 metrelik projesi Atom'u tanıttı
Yachtzoo, 135 metre boyundaki süperyat projesi Atom'u tanıttı. Süperyat projesi, A Group ve Fincatieri Yachts işbirliği ile geliştirildi.

Yachtzoo-Atom

Süperyat projesi Atom, toplamda 2200 metrekareye ulaşan dış yaşam alanlarına sahip. Çift Azipod itiş sistemi sayesinde süperyat Atom, 18 knot sürat yapabilecek.

Süperyat projesinin ön mühendisliği ve tasarım aşaması, Fincantieri ile A Group tarafından altı ayda tamamlandı. A Group, süperyatın dış tasarımından sorumlu idi. İki helikopter pisti bulunan süperyat Atom'da, ayrıca büyük bir garaj bölümü de mevcut. İki adet 12’şer metrelik servis teknesi taşıyabilen süperyatta, ek olarak denizaltı tesisi de bulunuyor.

Yachtzoo-Atom-1 Yachtzoo-Atom-2

8800 groston hacmiyle, toplam 14 misafiri ağırlayabilecek 7 devasa VIP kamara, süperyatta yer alıyor. Toplamda 6 tane tasarlanan personel kabinleriyle ise, 43 personel süperyatta konaklayabiliyor. 

İki adet elektrikli Azipod’a sahip olan süperyat Atom, A Group ve Fincantieri’nin geliştirdiği dizel-elektrik itiş sistemlerine sahip. 
 
www.yacht-zoo.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.