Satılık Tekneler

''Yachts Miami Beach'' Sona Erdi
22.02.2017 ''Yachts Miami Beach'' Sona Erdi Bu yıl 29.’su düzenlenen Yachts Miami Beach yat fuarı tamamlandı. Toplamda 100 bin metrekareden fazla açık alana yayılmış olan Yachts Miami Beach iki bölgede, güneşli ve sıcak havada gerçekleşti.

Yachts Miami Beach

Dün tamamlanan festival havasındaki fuarın ardından, su üstünde sergilenen yatlar kornalarını çalarak fuar alanından ayrıldı.

Yachts Miami Beach. 

Watson Adası, Island Gardens limanında fuarın dev süperyatları yer aldı. Bunların arasında Benetti’nin 11.11 isimli 55 metrelik yatı, Amels’in Step One’ı, Lürssen’in 70 metrelik Martha Ann’i ve Feadship’in Madsummer yatı da vardı. 

Step One Madsummer

Fuarda 500’den fazla, satış listelerinde yer alan yat sergilendi. Her sene kullanılan fuar alanına ek olarak, Wason Adası’nda yatlar için ayrı bir bölüm açıldı. Bu kısımda sergilenen 20 adet yata, özel davetiyeyle ziyaretçi alındı. 

Sunseeker 95 Sophye
Horizon RP120 Drew

Fuarın dikkat çeken yatları arasında; Sunseeker’ın geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu Sunseeker 95’i, Astondoa’nın yeni ve aşırı modern yatı Sophye, fuarda lansmanı gerçekleşen Horizon RP120, Benetti’nin ikinci Veloce 140’ı Drew ve Türk üretici Dünya Yachts’ın 2013’te suya indirdiği Axioma yer aldı.

Axioma

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.