Satılık Tekneler

Yachting Developments 33 Metrelik Yelkenlisini Teslim Etti
08.07.2016 Yachting Developments 33 Metrelik Yelkenlisini Teslim Etti Yeni Zelandalı tersane Yachting Developments, 33 metrelik yelkenli yatı Cygnus Montanus’u sabine teslim etti. Cygnus Montanus ilk seyrini Tahiti’ye gerçekleştiriyor. Tecrübeli yatçılar olan sahipleri için karbon fiberden üretilen yelkenli oldukça hızlı, hafif ve aile odaklı bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Yachting Developments 33 M

Cygnus Montanus, 33,83 metre boyuyla Yachting Developments’ın şimdiye kadar ürettiği en büyük dördüncü model olma niteliğini taşıyor. Yelkenlinin dış tasarımında German Frers imzası var. Modern iç tasarımını ise Adam Lay Studio, Yachting Developments’ın kendi ekibiyle birlikte tamamladı.Yelkenlinin sekiz metrelik enini olduğu gibi kullanan deck saloon tipi salon kısmı geniş tavan camları, yemek bölümü ve masanın içine gizlenmiş piyano gibi özelliklere sahip. 

Yelkenlinin içinde dört adet misafir ve iki adet mürettebat kamarası mevcut. Misafir kamaralarından biri tekne sahibinin tam genişlikte tasarlanmış olan suiti. 

Yachting Developments 33M

14 Mayıs tarihinde Auckland’da yapımı tamamlanan yelkenli, teslimattan önce deniz testlerinin gerçekleşmesi için Haziran ayının başında Yachting Developments’ın Hobsonville’deki tesislerine gönderilmişti. 

Yachting Developments 33M

Katlanır salması sayesinde sığ sulara rahatlıkla demirleyebilecek bir yelkenli olan Cygnus Montanus, az sayıda mürettebatla rahatlıkla seyir yapabilecek şekilde tasarlandı. 

Cummins QSL9-405 makinelerle donatılan yelkenlinin iç hacmi 131 gross ton. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder