Satılık Tekneler

Yacht Show Eurasia-Viaport Marina
14.04.2016 Yacht Show Eurasia-Viaport Marina
Bu yıl Tuzla'daki Viaport Marina'da ilki düzenlenecek olan “Yacht Show Eurasia” milyonluk teknelerin denizdeki şovuna sahne olacak. Geçen yıl mayıs ayında hizmete açılan Tuzla Viaport Marina'da 5-10 Mayıs tarihleri arasında 'Yacht Show Eurasia' düzenleniyor. Denize inmeye hazır sıfır teknelerin yanı sıra, ikinci el teknelerin de görücüye çıkacağı fuarda, 150'den fazla tekne sergilenecek. Yacht Show Eurasia Fuarı'nda ziyaretçileri, boyları 3 ile 40 metre arasında değişen tekneleri deniz üstünde görme ve sonrasında denizde test etme imkanı da bulabilecek.

Viaport Marina

Mayıs ayının başında ilki düzenlenecek olan Yacht Show Eurasia, tasarım tekne siparişi dönemini kaçırmış hayaline en yakın “Tasarıma Sahip” tekneyi satın almak isteyenler ve teknesini yenilemek, değiştirmek için fırsat arayanlar için yerli ve yabancı yüzlerce markayı bir araya getirecek. 

Viaport Tuzla Marina’nın ileri teknoloji sunan prestijli ve keyifli ortamında, deniz üzerinde test sürüşü yaparak tekne satın alma imkanına sahip olacak tüketicilere, bu fuara özel fiyat avantajları ve alım seçenekleri de sunulacak. Sektörün lider tekne ve ekipman firmaları, broker firmaları, charter firmaları da fuara katılarak, ikinci el tekne satın almak isteyenlere kaçırılmayacak avantajlar sunacak. Teknesini yenilemek, yaz öncesinde denize açılmadan eksik ve ihtiyaçlarını gidermek isteyenler de, fuara katılan sektörün ekipman firmaları ile buluşarak hem birçok seçeneği bir arada bulacak hem de farklı fiyat aralıkları içinde tercih yapma imkanına kavuşacak.

Viaport Marina-2

Fuarda leasing, banka kredisi gibi birçok satın alma fırsatı bulunacağı bilgisini veren Via Fuarcılık Fuarlar Grup Direktörü Dilek Karaduman, fuar boyunca sergilenecek teknelerin değerinin 100 milyon Euro'dan fazla olduğunu belirtti. 4 Mayıs'ta fuarın VİP açılışının yapılacağını belirten Karaduman, sergilenecek teknelerin yüzde 50'sinden fazlasının sıfır tekne olacağını söyledi. Karaduman; “150'den fazla yat, megayat, catamaran, yelkenli, sürat teknesi ve motoryatlar ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Tekne ve marin ekipman firmaları, broker firmaları, charter firmaları da fuara katılacak. Ayrıca fuar kapsamında üniversiteler arası yelken yarışları, Canan Anderson canlı performansı, DJ Party ile gün boyu yarışmalar ve etkinlikler yapılacak” dedi.

İDO ile ulaşım konusunda bir anlaşma yaptıklarını belirten Dilek Karaduman; “Bakırköy, Bostancı ve Tuzla iskelelerine birer turnike koyulacak. Turnikelerin başında birer hostes olacak. Bu turnike, “Yacht Show Eurasia” turnikesi olacak. Fuar boyunca yaka kartları ve davetiyeleri ile ziyaretçiler, bu turnikelerden fuar alanına ücretsiz gidebilecek. Bir de Disneyland treni ile tuzla iskelesinden fuar alanına ulaşım sağlanacak" dedi.

Yacht Show Eurasia

VİA GYO tarafından inşa edilen, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Tuzla Belediyesi'nin katkılarıyla Tuzla'da hayat bulan Viaport Marina, Mayıs 2015'te hizmete açılmıştı. Projede, 150 bin metrekare yeşil alan, 750 yat kapasiteli marina, adacıkların üzerine yerleştirilmiş otel ve Tuzla halkı ile yat sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ticari üniteler yer alıyor. Viaport Marina içinde, tema park, marina ve alışveriş merkezi de bulunuyor. Viaport Marina'da, önümüzdeki aylarda otel ve akvaryum projelerinin de hayata geçirilmesi planlanıyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder