Satılık Tekneler

Xtender 9.3m Teslim Edildi
20.04.2016 Xtender 9.3m Teslim Edildi
Hollandalı üretici Xtender; 9,3 metrelik yeni servis teknesini teslim etti. Lüks bir makam aracının açık, günlük ve gezi teknesinin tüm artılarını bir araya toplayan Xtender 9.3 tasarımı; 83,5 metrelik Feadship süperyata servis teknesi olarak yapıldı. Karbon fiberden üretilen tekne sadece 3,5 ton ağırlığında. Denis Popov ve Xtender’ın Vripack ve StrucTeam işbirliğiyle ortaya çıkardığı tekne, 39 knot sürate erişebiliyor.

Xtender 9.3

Yenilikçi tasarımıyla çok fonksiyonlu ve bir okadar da pratik olan servis teknesi, bu özelliğini açılıp kapanabilen iki ayrı tavan parçasına borçlu. Bu iki tavan parçası, tek tuşla üç ayrı pozisyonda kullanılabiliyor. Sert tavanın ve bimininin yükseltilmesiyle iki ayrı güverte kullanıma sunulmuş oluyor. Son pozisyon ise, iki parçanında alçaltılması sonucunda, 1,55 metre yüksekliğiyle tekneyi saklama moduna uyarlamış oluyor. Bu şekilde Xtender tekne, süperyatın garajına kolaylıkla sığıyor. 

Xtender 9.3-2

Teknede iki ayrı yaşam alanı yaratılmış. Baş kısımda, rahat oturma grubuyla misafirleri taşımak için ayrı kısım tasarlanmış. Kıç kısımda ise ayarlanabilen bir oturma grubu düşünülmüş. Baş tarafta konumlanan oturma alanında 12 kişilik kapasite var. Burada panaromik tavan, özel LED aydınlatmalar ve havalandırma ile eğlence sistemleri mevcut. 

Kıç güverte bölümünde ise her türlü deniz aktivitesi için uygun alan yaratılmış durumda. Çeşitli set-up’lar ile kıç tarafta denize girmek veya su sporları yapmak mümkün. 

Xtender 9.3-3

Xtender’ın kendine özgü gövde şekli, ihtiyaca göre 8 ile 12 metre aralığında üretilebilecek şekilde tasarlanmış. Tekne, alıcısının isteği ve aradığı şartlara uygun olacak biçimde, istenildiği gibi kişiselleştirilerek en yüksek süperyat standartlarına uygun hale getirilebiliyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.