Satılık Tekneler

Xp 55 - Suya İniş ve İlk Deneme Seyri
11.07.2013 Xp 55 - Suya İniş ve İlk Deneme Seyri

X-Yachts meraklıları tarafından merakla beklenen Xperformance serisinin amiral gemisi Xp 55, Temmuz 2013'ün ilk günleri itibarı ile nihayet suyla buluştu.

1 gövde numaralı Xp 55 "Sassy", suya indirilmesinin ardından Avustralya'lı tekne sahibi ve X-Yachts ortaklarından Lars Jeppesen'in de katılımıyla Haderslev fyordundaki ilk deneme seyrini yaptı.

Danimarka için çok güzel bir yaz gününde gerçekleşen bu ilk seyirde Xp 55'in mekanik ve elektrikli sistemlerin tam kontrolü yapıldı. Code Zero ile 5 knot rüzgarda 4,5-5 knot sürate ulaşılması, Xp 55'in hafif hava nedeniyle tam olarak gözlemlenemeyen potansiyelinin beklentileri boşa çıkarmayacağını gösterdi.

Xp 55 - Suya İniş ve İlk Deneme Seyri

 Xp 55'in, Kopenhag'da katılacağı, 17-20 Temmuz 2013 tarihleri arasında düzenlenen X-Yachts Gold Cup öncesinde ve daha zorlu hava şartlarında ikinci bir kez teste tabi tutulması planlanıyor.

 X-Yachts Gold Cup 2013 sayfasını görmek için TIKLAYINIZ

Xp 55 - Suya İniş ve İlk Deneme Seyri

http://www.x-yachts.com.tr


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.