Satılık Tekneler

X-Yachts'tan iki adaylık birden
06.08.2014 X-Yachts'tan iki adaylık birden

Ocak 2015'te Düsseldorf Boat Show esnasında sahiplerini bulacak "Avrupa'da Yılın Teknesi” ödülleri için X-YACHTS bu kez dört kategorinin ikisinde birden aday gösterildi.

X-Yachts-XP 55 Sailing

"Performanslı Gezi Teknesi” kategorisinde "Xperformance" serisinin amiral gemisi Xp 55, "Yılın Teknesi" ödülü için  aday gösterildi. Xp 55'in bir önceki versiyonu olan X-55 de aynı ödülü 2007 yılında "15 metre üzeri yatlar" kategorisinde kazanmıştı.  

XP 55- SaloonXP 55- Kitchen
XP55 Saloon

Xp 55'in önümüzdeki Eylül ayında Pendik'te düzenlenecek "İstanbul Boat Show" da sergileneceğini de buradan duyurmak isteriz.

"Lüks Gezi Teknesi" kategorisi adayları içinde "Xcruising" serisinin sene başında suya inen en küçük modeli Xc 35 de "Yılın Teknesi" ödülü için  aday gösterildi. Xcruising serisinin diğer modelleri Xc 45 ve Xc 38 aynı ödülü sırasıyla 2009 ve 2011 yıllarında X-Yachts'a kazandırmışlardı.

X-Yachts-XC 35
XC-35

"Avrupa'da Yılın Teknesi" yarışmasında Avrupa'nın önde gelen 19 yatçılık dergisinin direktör ve editörlerinden oluşan jüri, yılın en iyi 4 teknesini belirliyor. Her yıl piyasaya neredeyse 100 yeni modelin sunuluyor olması, "Avrupa'da Yılın Teknesi" ödülünü kazanmayı büyük bir prestij ve onur haline getiriyor. Ödüle iki tekneyle birden aday olmak ise yalnızca en üst düzey markalara nasip olan istisnai bir ayrıcalık olarak kabul ediliyor.

X-Yachts-XC 35 Saloon
XC-35 Saloon

Yarışma ödülleri, 2015 Düsseldorf Boat Show'un ilk hafta sonunda, yatçılık endüstrisinin geleneksel buluşma gecesi olan "Flagship Night" esnasında sahiplerini bulacak.

Daha fazla bilgi için: 
Mustafa Soyutürk   
Tel: 0533 465 4416 

www.x-yachts.com.tr YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.