Satılık Tekneler

X-Yachts'ın Yeni Marmaris Ofisi Açıldı
09.11.2013 X-Yachts'ın Yeni Marmaris Ofisi Açıldı

X-Yachts'ın Yeni Marmaris Ofisi Açıldı

Danimarka'lı üretici X-Yachts'ın Türkiye distribütörlüğünü aldığı 2010 yılından bu yana müşterilerine ve X-Yachts tutkunlarına İstanbul'daki merkezinden hizmet vermekte olan E-Trend Yatçılık, Marmaris Uluslararası Yarış Haftası (MIRW) etkinlikleri sırasında
Marmaris'te Netsel Marina'da "X-Yachts Güney Ege Ofisi"nin açılışını gerçekleştirdi. Bu açılışla birlikte markanın Türkiye sahillerindeki örgütlenmesini fiilen başlatmış bulunuyor.

Ülkemiz sahillerinde gitgide büyümekte olan X-Yachts filosunun ihtiyaçlarına yönelik ilk adım olarak Marmaris'te önce bir "X-Yachts Owners Club" kurulmuş, ardından Doğu Akdeniz'deki X-Yachts'ların bakım, onarım ve refit ihtiyaçlarını karşılamak üzere "X-Yachts Satış ve Teknik Destek Merkezi" faaliyete geçmişti.  

X-Yachts'ın Yeni Marmaris Ofisi Açıldı

Yeni X-Yachts ofisi, satış ve diğer faaliyetler için X-Yachts Türkiye'nin Güney Ege'deki irtibat noktası olmanın yanında, ayrıca bölgede X-Yachts'lara yönelik olarak verilen yukarıda bahse konu hizmetlerin mükemmel düzeyde yürütülmesi için bir
teknik servis ve proje koordinasyon merkezi işlevini yürütecek.

Ofisin genel koordinatörlüğünü, ülkemiz yarış ve yelken camiaları tarafından kısaca "Baron" olarak tanınan tecrübeli bir yarışçı ve sörveyör Bülent Görgün yürütecek.

İrtibat: Netsel Marina / Ofis : E-29

36° 51' 02" N   28° 16' 38” E

Tel: 0542 327 33 18     0533 465 44 16

E-posta: info@x-yachts.com.tr
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder