Satılık Tekneler

X-Yachts'dan büyük yenilik: Satış sonrası fabrika servisi
11.04.2013

X-Yachts'dan büyük yenilik: Satış sonrası fabrika servisi

Danimarka'lı üretici X-Yachts mükemmellik ve kalite güvence standardını bir kademe daha yükselterek yepyeni bir "Satış sonrası fabrika servisi" uygulaması başlatıyor.

Ülkemizde bulunan X-Yachts'lar için koordinasyonu X-Yachts Türkiye tarafından yürütülecek bu uygulama, yeni tekne teslimini izleyen ilk 3-6 ay içinde X-Yachts'ın Danimarka üretim tesislerinde görevli teknik personelin tekneyi bizzat ziyaretini öngörüyor. Bu ziyaretin tarihi ve yeri yeni teknenin tesliminde tekne sahibi ile birlikte kararlaştırılacak ve teslim sırasında kayda geçirilecek.

Danimarka'dan servise gelecek teknik ekibin iş planı her teknenin özelliklerine göre ziyaret öncesinde hazırlanacak ve tekne sahibi ile distribütörün bildirdikleri olası ilave hususlarla birlikte “tailor made” bir çalışma programı çerçevesinde gerçekleşecek. Böylece teknenin üretiminde bizzat görev almış fabrika teknisyenleri tekne suya indikten 3-6 ay sonra teknenin genel check up’ını yapacaklar. Aynı zamanda tekne sahipleri de gözden kaçan ve ileride sorun çıkarabilecek küçük arızaların tespit edilip giderileceğinden emin olacaklar.

Bedelsiz verilecek bu hizmet; teknede problem olsun veya olmasın, tekne dünyanın neresinde bağlı olursa olsun, bundan böyle teslim edilecek 45 feet ve üstü tüm teknelerde uygulanacak.

X-Yachts'dan büyük yenilik: Satış sonrası fabrika servisi

X-Yachts’ların geleneksel tasarım, üretim ve malzeme kalitesini satış sonrası hizmetlere de yansıtan bu yeni uygulama, X-Yachts sahiplerinin mükemmellik beklentilerini üst düzeyde karşılayarak memnuniyeti her zamanki gibi yukarıda tutmayı hedefliyor.


E-Trend Yatçılık Ltd.
Cemile Şenulubaş Tankurt: 0532 365 0238
Mustafa Soyutürk: 0533 465 4416

X-Yachts Türkiye: www.x-yachts.com.tr YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder