Satılık Tekneler

İletişim
E-TREND YATCILIK / X-YACHTS TURKIYE
Mustafa Soyuturk

Telefon :
-
Cep Telefonu : 0533 465 4416
Adres : Büyükdere Cad. Emlak Blokları A-2 Blok No.33 34330 Levent İstanbul İstanbul/Türkiye
Mağazası
Mesaj Gönder
Diğer İlanları
Favorilerime ekle
Arkadaşıma gönder
Yasal Uyarı

Facebook sayfamız

X-Yachts Xc 35 İlan no: 3824
FİYATI : 167.800 €
  • Teknik Özellikler
  • Açıklama
  • Video
  • Broşür
Xc ailesinin küçük kızkardeşi Xc 35, çok beğenilen ödüllü Xcruising serisinin en yeni üyesi

Konforun doruk noktasında gezi zevki
Görece ağır deplasmanı ve derin gövde kesitleriyle Xc 35, tipik performans-gezi teknelerinden daha rahat yolculuklar yapmak üzere tasarlandı. Bu derin "V" şeklindeki gövde kesitleri Xc modellerinin, özellikle rüzgara karşı motor ya da yelkenle seyir yaparken, büyük dalgalar arasında rahat hareket etmelerini sağlıyor. 

Xcruising kalitesi
Xc 35'in  yan güvertelerinde kaliteyi ve uzun ömrü garantilemek için vakum teknolojisi kullanılarak kaplanmış tik yüzey bulunuyor. Paslanmaz çelikten mamul opsiyonel "A çerçeve" hem çapayı gizleyerek koruyor, hem de downwind asimetrik yelkenler için etkin bir bağlama noktası oluşturuyor. Güvertenin baş tarafında, içine opsiyonel elektrikli ırgatın monte edilebileceği su geçirmez bir zincirlik bulunuyor. Cilalı alüminyum çerçeveli açılabilir lumbozlar ve çerçevesiz flush (hemzemin) güverte heçleri sayesinde azami hava dolaşımı ve aydınlatma sağlanıyor. "X" stili sabit gövde lumbozları da iç mekandan bakıldığında dışarısının manzarasını sunuyor.

Ödünsüz üretim
Xc 35 gerçek X-Yachts kalitesini yansıtır; X-Yachts tarafından üretimde kullanılan standart gereçler, sistemler ve detaycılık markayı rakiplerinden ayırmaktadır. Sandviç gövde ve güverte, çelik gövde kafesi, derin CFG salma, gövdeden dışarı taşma yapmayan gömme çıkışlar, katlanır pervane, omurgaya oturan güçlendirilmiş direk, kesirli rod arma ve güçlü kıç ıstralya gergi sistemi bunlardan yalnız birkaçıdır. Yukarıda bahsi geçen performans özelliklerine ilave olarak, havuzluğun tamamını kaplayan biminiye imkan veren güverte üzeri ana yelken arabası, çift dümen simidi, havuzluk ve yüzme platformunda standart tik güverteler, 6 büyük self-tailing vinç, sancak ve iskelede geniş ve derin havuzluk ambarları, gaz tüpleri için kendinden dreynli büyük bölme, en kıçtaki vinçlere gelen güverte altı ana yelken ıskotası (X-Yachts ana yelken ıskota sistemi)  gibi bilinen Xcruising detayları da Xc 35'te mevcuttur. Üzerinde bütünleşik yüzme merdiveni bulunan açılır ve ekstra geniş kıç platform 6 kişilik can salı bölmesini gizler ve gerektiğinde kolayca atılabilmesini sağlar.

İç mekân
Xc 35'in güvertesinin altında elle seçilmiş, saten görünümü verecek şekilde cilalanmış tik ile oluşturulan geleneksel ve işlevsel bir iç mekan bulunmaktadır. Mutfaktaki Corian tezgah, sertleştirilmiş camdan siperlik, minderler ve koltuklar ve  standart teknik cihazların yüksek kalitesi gibi detayların hepsi, X-Yachts'ın ayrıcalıklı bir ürün sunma amacını yansıtır ve tekneyi  ne istediğini bilen gezi yelkencileri için ideal bir seçenek haline getirirler.

İç yerleşim
Standart yerleşim

Daha geniş bir iç mekan hissi için Xc 35, standart olarak içinde entegre duşuyla birlikte lüks bir banyo-tuvalet bölmesi de bulunan 2 kabinli bir iç yerleşimle sunulmaktadır.
İlan Türü Yeni
Yat Tipi Yelkenli
Bayrak Yabancı
Ülke Denmark
Şehir Haderslev
Bağlı Olduğu Yer Belirtilmemiş
Marka X-Yachts
Model Xc 35
Üretim Tarihi 2017
Boy 34,0 ft - 10,36 mt
En 12,0 ft - 3,52 mt
Su Kesimi 6,0 ft - 1,90 mt
Ağırlık 12000 lbs - 6,00 tons
Motor Markası Volvo Penta
Motor Adedi 0
Motor Gücü 30 HP
Motor Saati Belirtilmemiş
Yakıt Türü
Yakıt Deposu 44 gal - 165 ltr
Su Tankı 65 gal - 245 ltr
Kabin Sayısı 2
Yatak Sayısı 4
WC Sayısı 1
Donanımlar
Ana Yelken Alanı 385,0 ft² - 35,75 mt²
Genova Alanı 406,0 ft² - 37,75 mt²
Balon Alanı 1089,0 ft² - 101,14 mt²
Salma Boyu Belirtilmemiş
İlgili İlanlar
[] []Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.