Satılık Tekneler

İletişim
E-TREND YATCILIK / X-YACHTS TURKIYE
Mustafa Soyuturk
Land
Line :
-
Cell Phone : 0533 465 4416
Address : Büyükdere Cad. Emlak Blokları A-2 Blok No.33 34330 Levent İstanbul İstanbul/Türkiye
Store
Send a Message
Other Ads
Add my favorites
Send a friend
Disclaimer

Our Facebook Page

X-Yachts Xc 35 Ad no: 3824
PRICE : 167.800 €
  • Technical Details
  • Description
  • Video
  • Brochure
Xc ailesinin küçük kızkardeşi Xc 35, çok beğenilen ödüllü Xcruising serisinin en yeni üyesi

Konforun doruk noktasında gezi zevki
Görece ağır deplasmanı ve derin gövde kesitleriyle Xc 35, tipik performans-gezi teknelerinden daha rahat yolculuklar yapmak üzere tasarlandı. Bu derin "V" şeklindeki gövde kesitleri Xc modellerinin, özellikle rüzgara karşı motor ya da yelkenle seyir yaparken, büyük dalgalar arasında rahat hareket etmelerini sağlıyor. 

Xcruising kalitesi
Xc 35'in  yan güvertelerinde kaliteyi ve uzun ömrü garantilemek için vakum teknolojisi kullanılarak kaplanmış tik yüzey bulunuyor. Paslanmaz çelikten mamul opsiyonel "A çerçeve" hem çapayı gizleyerek koruyor, hem de downwind asimetrik yelkenler için etkin bir bağlama noktası oluşturuyor. Güvertenin baş tarafında, içine opsiyonel elektrikli ırgatın monte edilebileceği su geçirmez bir zincirlik bulunuyor. Cilalı alüminyum çerçeveli açılabilir lumbozlar ve çerçevesiz flush (hemzemin) güverte heçleri sayesinde azami hava dolaşımı ve aydınlatma sağlanıyor. "X" stili sabit gövde lumbozları da iç mekandan bakıldığında dışarısının manzarasını sunuyor.

Ödünsüz üretim
Xc 35 gerçek X-Yachts kalitesini yansıtır; X-Yachts tarafından üretimde kullanılan standart gereçler, sistemler ve detaycılık markayı rakiplerinden ayırmaktadır. Sandviç gövde ve güverte, çelik gövde kafesi, derin CFG salma, gövdeden dışarı taşma yapmayan gömme çıkışlar, katlanır pervane, omurgaya oturan güçlendirilmiş direk, kesirli rod arma ve güçlü kıç ıstralya gergi sistemi bunlardan yalnız birkaçıdır. Yukarıda bahsi geçen performans özelliklerine ilave olarak, havuzluğun tamamını kaplayan biminiye imkan veren güverte üzeri ana yelken arabası, çift dümen simidi, havuzluk ve yüzme platformunda standart tik güverteler, 6 büyük self-tailing vinç, sancak ve iskelede geniş ve derin havuzluk ambarları, gaz tüpleri için kendinden dreynli büyük bölme, en kıçtaki vinçlere gelen güverte altı ana yelken ıskotası (X-Yachts ana yelken ıskota sistemi)  gibi bilinen Xcruising detayları da Xc 35'te mevcuttur. Üzerinde bütünleşik yüzme merdiveni bulunan açılır ve ekstra geniş kıç platform 6 kişilik can salı bölmesini gizler ve gerektiğinde kolayca atılabilmesini sağlar.

İç mekân
Xc 35'in güvertesinin altında elle seçilmiş, saten görünümü verecek şekilde cilalanmış tik ile oluşturulan geleneksel ve işlevsel bir iç mekan bulunmaktadır. Mutfaktaki Corian tezgah, sertleştirilmiş camdan siperlik, minderler ve koltuklar ve  standart teknik cihazların yüksek kalitesi gibi detayların hepsi, X-Yachts'ın ayrıcalıklı bir ürün sunma amacını yansıtır ve tekneyi  ne istediğini bilen gezi yelkencileri için ideal bir seçenek haline getirirler.

İç yerleşim
Standart yerleşim

Daha geniş bir iç mekan hissi için Xc 35, standart olarak içinde entegre duşuyla birlikte lüks bir banyo-tuvalet bölmesi de bulunan 2 kabinli bir iç yerleşimle sunulmaktadır.
Ad Type New
Yacht Type Sail Boats
Flag Yabancı
Country Denmark
City Haderslev
Marina Place Belirtilmemiş
Make X-Yachts
Model Xc 35
Date of Build 2017
Length 34,0 ft - 10,36 mt
Width 12,0 ft - 3,52 mt
Draft 6,0 ft - 1,90 mt
Weight 12000 lbs - 6,00 tons
Engine Brand Volvo Penta
Number of Engines 0
Engine Power 30 HP
Engine Hours Belirtilmemiş
Fuel Type
Fuel Tank 44 gal - 165 ltr
Water Tank 65 gal - 245 ltr
Total Cabins 2
Number of Beds 4
WC 1
Equipments
Mainsail Area 385,0 ft² - 35,75 mt²
Genoa Area 406,0 ft² - 37,75 mt²
Baloon Area 1089,0 ft² - 101,14 mt²
Salma Boyu Belirtilmemiş
Other Ads
[] []