Satılık Tekneler

X-Yachts "X4" Yılın Teknesi Seçildi
10.12.2016 X-Yachts "X4" Yılın Teknesi Seçildi X-Yachts'ın yeni"X" serisinin yeni modeli X4, dünya yatçılık sektörünün en saygın dergilerinden CRUISING WORLD tarafından "50 feet altı en iyi gezi teknesi" kategorisinde prestijli "2017 YILIN TEKNESİ" ödülüne layık görüldü.Her biri kendi alanlarında tanınmış tecrübeli birer denizci  olan Tim Murphy, Carol Hasse and Ed Sherman'dan oluşan 3 kişilik bağımsız Cruising World jürisinin değişik markalardan 24 modeli  6 ayrı kategoride titizlikle değerlendirmesi sonucunda kazanan tekneler belirlendi ve X-Yachts X4 "50 feet altı en iyi gezi teknesi" kategorisinde ödülün kazananı oldu.Jüri üyeleri, Hallberg-Rassy 40 MKII, Dufour 460 Grand Large, Elan Impression 45 gibi ciddi rakiplerin arasından  X4'ü seçme nedenlerini açıklarken "X4 bu kategorideki tüm tekneler içinde en iyi yapıya sahip olanı" (T.Murphy), "Kolay kullanımlıi, yelken seyri harika bir tekne" (C.Hasse), ve "Yapım kalitesi çok yüksek; X-Yachts'ın alameti farikası olan çelik gövde kafesi ve tek noktadan kaldırma sistemi inşa bütünlüğü ve dengeyi gösteriyor" (E.Sherman) yorumlarında bulundular.

   
   

X4 böylece, henüz suya inişinin üzerinden 6 ay dahi geçmeden ödüllü X-Yachts modelleri kervanındaki yerini aldı ve X-Yachts'ın "Ödül avcısı" ünvanını hakettiğini bir kez daha ispatladı. Önümüzdeki Ocak ayında Düsseldorf Boat Show esnasında verilecek olan diğer prestijli "2017 Yılın Teknesi" ödülüne de "Lüks gezi teknesi" kategorisinde adaylığı açıklanan X4, Düsseldorf'ta da en kuvvetli adaylarından biri olacak.  

X4'ün satış ilanına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ  

X-Yachts Türkiye -Mustafa Soyutürk

Tel: 0533 465 44 16 

www.x-yachts.com.trYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.