Satılık Tekneler

X-Yachts X4 ve X6 Modelleri Basına Tanıtıldı
23.07.2016 X-Yachts X4 ve X6  Modelleri Basına Tanıtıldı

Geçtiğimiz hafta X-Yachts suya indirdiği iki yeni X4 ve X6 modelleri için Avrupadaki basın mensuplarını test seyirlerine davet etti. Tüm basın mensupları her iki tekneyide farklı hava koşullarında test etme imkanı buldu ve teknelerin yelken performanslarından oldukça etkilendiklerini belirttiler. Rüzgarın artışı ile beraber X4 ve X6'nın kolay dümen dinliyor olması ve tekne hızı ile yelken performansları tüm basın için oldukça etkileyici bir deneyim oldu. 
Yeni X4 ve X6’nın geniş ve modern iç dizaynı tekne sahiplerine oldukça ferah ve lüks bir kullanım alanı yaratmış olarak karşımıza çıkıyor. X-Yachts, yeni X modelini yaratırken teknelerin modern, geniş ve aynı zamanda yelken performansını ön planda tutarak büyük bir başarıya imza atmış. X4 şimdiden aday gösterildiği "2017 Avrupa'da Yılın Teknesi" ödülü için yarışacağı Düsseldorf Boat Show da dahil olmak üzere, Avrupa'nın çeşitli kentlerindeki fuarlarda yelkencilerin beğenisine sunulacak.X4'ün satış ilanına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ  

X-Yachts Türkiye -Mustafa Soyutürk

Tel: 0533 465 44 16 

www.x-yachts.com.trYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder