Satılık Tekneler

X-Yachts Türkiye Düsseldorf Boat Show'da
12.01.2017 X-Yachts Türkiye Düsseldorf Boat Show'da X-Yachts Türkiye, her yıl olduğu gibi bu yıl da Düsseldorf Boat Show'da (Boot Düsseldorf) ziyaretçilerini bekliyor olacak. 21 - 29 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuarda, X-Yachts yine 16 no'lu salonda yer almasına rağmen, bu yıl ilk defa D21 no'lu stantta olacak.

X-Yachts Türkiye, Düsseldorf Boat Show'da

Bu yıl yeniden dizayn edilerek, tamamıyla değiştirilip geliştirilen yepyeni X-Yachts standında, X-Yachts'ın amiral gemisi X6⁵, Xcruising serisinin en büyük modeli Xc 50 ve Xperformance serisinden Xp 50 bulunacak. 

Son olarak, X serisinin en son üretilen modeli olan ve suya inişinin hemen ardından 'Cruising World Yılın Teknesi 2017' ödülünü kazanmasının yanında, bu yıl ayrıca 'Avrupa'da Yılın Teknesi 2017' ödülüne aday gösterilen X4³ de ilk kez dünya yelkencilerinin beğenisine sunulacak.

Düsseldorf Boat Show
’da X-Yachts standını özel randevu ile ziyaret etmek isteyen ziyaretçilerin, ziyaret gün ve saatlerini önceden bildirmek üzere firma yetkilileri ile irtibata geçmeleri gerekiyor. Ayrıca X6 modelini ziyaret için, gün ve saat belirtilerek özel randevu alınması gerekmektedir. 


X-Yachts Türkiye -Mustafa Soyutürk

Tel: 0533 465 44 16 

www.x-yachts.com.tr
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.