Satılık Tekneler

X-Yachts Tek Nokta Kaldırma Sistemi Kullanıldı
11.06.2017  X-Yachts Tek Nokta Kaldırma Sistemi Kullanıldı TÜRKİYE’DE BİR İLK ! X-Yachts Tek Nokta Kaldırma Sistemi Kullanıldı

X-Yachts Türkiye satış müdürü Mustafa Soyutürk " X-Yachts Türkiye ekibi olarak bir ilki gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz: Tüm X-Yachts’ların her boy ve modelinin standart tasarımında yer alan “Merkezî Kaldırma” özelliği Türkiye’de ilk kez fiilen ve başarıyla kullanıldı.2014 ve 2016 Marmaris Yarış Haftası genel klasman birincisi Xp 38 “Extreme Ways”, vinç marifetiyle tek noktadan kaldırıldıktan sonra, havasız tabanca ile atılan antifouling katmanları kururken uzun süre askıda tutuldu ve sonrasında suya atıldı.Bu uygulama sayesinde teknenin karinasında palet ve lift kayış izi sorunu yaşanmadığı gibi, keza torpilin altına kadar zımpara ve üç kat zehirli tatbik edildikten sonra yarışan tekneler için hayati önem taşıyan gövde pürüzsüzlüğü mükemmel şekilde sağlandı.


   
Dünya çapında seri üretilen markalar arasında yalnızca X-Yachts’ta bulunan tek noktadan kaldırma özelliği, 33-65 feet arası ister performans, ister gezi tüm X-Yachts modellerinde kullanılıyor. Sistem, yine X-Yachts’ların tümünde bulunan “gövde kafesi”(çelik/karbon) üzerinde bir mapa ve güvertede bir kapaktan oluşuyor. Mapaya bağlanan bir kayış, güvertedeki kapaktan çıkarak vinç kancasına takılıyor.

X-Yachts’ların efsanevi dengesi sayesinde tekne mükemmel bir şekilde terazide kalırken tüm operasyon sadece dakikalar içinde gerçekleşiyor. X-Yachts fabrikası da kendi özel marinasındaki tüm operasyonlarını aynı yöntemle gerçekleştiriyor.


X-Yachts Danimarka tarafından tescilli bakım ve servis merkezi olarak tanınan X-Yachts Türkiye Marmaris Merkezi (XYSTC) olarak, hem Türkiye’de hem de Doğu Akdeniz havzasında bir ilki gerçekleştirmek ve fabrikanın özgün metodunu bundan böyle Türkiye sularında da gerçekleştirmiş olmaktan gurur duymaktayız.

Bu vesile ile X-Yachts Türkiye olarak yerleşik bulunduğumuz Netsel Marina yönetimi ve personeline bizlere bu imkanı vermeleri ve işbirliğinden dolayı teşekkür ederiz. "

X-Yachts Türkiye'de distribütörü E-Trend Yatçılık tarafından şatışa sunulmaktadır. 


X-Yachts Türkiye -Mustafa Soyutürk

Tel: 0533 465 44 16 

www.x-yachts.com.tr 

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.