Satılık Tekneler

X-Yachts Open House Günleri Başlıyor
08.02.2016 X-Yachts Open House Günleri Başlıyor
X-Yachts tarafından yılda iki kez düzenlenen bu geleneksel etkinliklerden ilki "Open House" 27 - 28 Şubat Cumartesi - Pazar günlerinde, X-Yachts'ın Haderslev / Danimarka 'daki genel merkezi, marinası ve kapalı showroom’unda yapılacak.

x-yachts

"Open House" etkinliği; müstakbel X-Yachts sahiplerine üretim tesislerini ziyaret etmek, kızaktaki teknelerin anatomisini ve inşa kalitesini görmek, X-Yachts'ın kendi marinası ve özel showroom'unda sergilenen modelleri, zaman sınırlaması olmaksızın daha yakından inceleyip tanımak ve şirket yöneticileri, mühendisleri, tasarımcıları ile bizzat tanışmak ve görüşmek için bulunmaz bir fırsat sunuyor. 

x-yachts-showroom

"Open House" ta bu yıl Xcruising modellerinden Xc 35, Xc 38 ve Xc 45'in yanında, Xperformance serisinden Xp 33, Xp 38, Xp 44 ve Xp 55 de görülebilecek. Ayrıca, bu yıl yaz aylarında suyla buluşacak olan yeni "X" serisinden, X4 ve X6 hakkında daha detaylı bilgi almak mümkün olacak. Etkinliğe katılan misafirler, üretimdeki ve 2'nci el satıştaki pek çok tekneyi inceleme, North, Elvstrøm, B&G ve Raymarine hakkında hazır bulunacak ilgililerden bilgi alma fırsatını bulacaklar.X-Yachts’ın Haderslev şehrindeki Danimarka üretim merkezi, Hamburg havalimanına kara yolu ile 2 saat mesafededir. THY’nin İstanbul - Hamburg arasında günde birkaç seferi bulunmaktadır. Pegasus Airlines da, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanından Hamburg'a günde bir sefer yapmaktadır.

Bu etkinliğe katılmak, program ve organizasyon ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki irtibat numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Mustafa Soyutürk

Tel:
0533 465 44 16 

www.x-yachts.com.tr

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder