Satılık Tekneler

X-Yachts Open House Etkinliği Başlıyor
25.10.2016 X-Yachts Open House Etkinliği Başlıyor X-Yachts tarafından düzenlenen geleneksel "Open House" etkinliği, 11 - 13 Kasım Cuma - Pazar günlerinde, X-Yachts'ın Haderslev / Danimarka 'daki genel merkezi, marinası ve kapalı showroom’unda yapılacak.

Open House

"Open House" katılımcıları, X-Yachts'ın kendi marinası ve özel showroom'unda sergilenen modelleri, zaman sınırlaması olmadan daha yakından inceleyip tanıyabilecek, ayrıca şirket yöneticileri, mühendisleri ve tasarımcıları ile bizzat tanışıp görüşebilecekler. 

Open House2

Bu etkinlik; X-Yachts meraklıları ve müstakbel X-Yachts sahiplerine, markanın üretim tesislerini ziyaret etmek ve kızaktaki teknelerin anatomisi ile, inşa kalitesini detaylarıyla görmek için bulunmaz bir fırsat sunuyor. 
 
X-Yachts’ın Haderslev şehrindeki Danimarka üretim merkezi, Hamburg havalimanına kara yolu ile 2 saat mesafededir. THY’nin İstanbul - Hamburg arasında günde birkaç seferi bulunmaktadır. Pegasus Airlines da, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanından Hamburg'a günde bir sefer yapmaktadır.

Open House3
 
Bu etkinliğe katılmak,
 program ve organizasyon ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki irtibat numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Mustafa Soyutürk

Tel: 0533 465 44 16 

www.x-yachts.com.tr YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder