Satılık Tekneler

X-YACHTS "OPEN BOAT SHOW" SONA ERDI
07.09.2013 X-YACHTS

X-Yachts'ın Haderslev'deki genel merkezi, marinası ve üretim tesislerinde geleneksel olarak her yıl düzenlenen "Open Boat Show" bu yıl da Avrupa'nın her yanından gelen X-Yachts meraklılarının büyük ilgisiyle karşılaştı. Ziyaretçiler, oldukça kötü olan hava şartlarına karşın başta Xperformance serisinin en yenileri olan Xp 33 ve Xp 55 olmak üzere, sergilenen X-Yachts'lara yoğun bir ilgi gösterdiler.

"Open Boat Show" bu yıl güzel bir tesadüfle Xp serisinin amiral gemisi Xp 55'in uluslararası yelken basınına ilk kez tanıtılmasına da sahne oldu. Aralarında ülkemizden de temsilciler bulunan uluslararası basın mensupları etkinlik öncesinde tekneyi Baltık Denizi sularında X-Yachts kurucu ortağı ve baş tasarımcı Niels Jeppesen ve X-Yachts mühendisleri eşliğinde test etme imkanı buldular. Yerli ve yabancı yelken dergilerinin Ekim sayılarında büyük yer alması beklenen Xp 55, Xperformance serisinin bu en büyük modelini ilk anons edilişinden itibaren takip eden yelken meraklıları tarafından heyecanla bekleniyordu.

X-YACHTS

Etkinlik sırasında X-Yachts Türkiye distribütörü tarafından davet edilen Xp 55 sahibi olmaya aday müşteriler yine Niels Jeppesen eşliğinde deneme seyri yaparak tekneyi tam olarak değerlendirme ve müstakbel teknelerinin konfigürasyonunu belirleme fırsatı buldular.

Türkiye sularında bu güne kadar IMX-38, IMX-40, X-302, X-35, X-41, X-43, X-46, X-55, Xc 42, Xc 45 ve Xc 50 modelleri ile son olarak yeni Xperformance serisinden Xp 44'ü görme şansı bulan X-Yachts meraklıları, yakın bir gelecekte yeni bu serinin göz bebeği Xp 55'i de görme fırsatı bulabilecekler.

X-YACHTS


E-Trend Yatçılık Ltd.
www.x-yachts.com.tr
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.