Satılık Tekneler

X-Yachts Open Boat Show
19.08.2014 X-Yachts Open Boat Show

Her yıl Şubat ve Ağustos aylarında X-Yachts'ın Haderslev/Danimarka'daki genel merkezinde X-Yachts personeli, distribütörler ve X-Yachts meraklılarını bir araya getiren "Open Boat Show" lar düzenleniyor.X-Yachts'ın merkez kompleksi içinde bulunan üretim tesisleri, marinası ve kapalı showroom'unda düzenlenen bu etkinliklerde, klasik tekne fuarları veya tanıtım gezilerinden farklı olarak;

• İlgilenilen modelleri ister yetkililer eşliğinde, ister yalnız olarak incelemek;
• Bantta olan tekneleri üretimin her aşamasında görüp incelemek;
• Fabrika tarafından yenilenen, satıştaki ikinci el tekneleri görmek;
• Muhtemel sorular ve detaylar için üretimi bizzat gerçekleştiren mühendis ve teknisyenlerle görüşüp bilgi almak;
• 1979'dan beri tüm X-Yachts'ların dizaynını gerçekleştiren ünlü tasarımcı Niels Jeppesen başta olmak üzere firmanın kurucu ortaklarıyla tanışmak ve sohbet etmek

... imkanı bulunuyor. Yukarıda sıraladığımız imkânlara ilave olarak, bu etkinliklerin ziyaretçiler açısından verimli geçmesini sağlayan en önemli etken ise iki gün boyunca, herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmaması sayesinde çok bağlayıcı olmayan bir program dahilinde, rahat bir atmosferde gerçekleşmeleri oluyor.

Dileyen Kuzey Avrupa'lı tekne sahiplerinin kendi tekneleri ile X-Yachts tesislerini ziyaret edebilmelerine olanak sağlayan yeni "Sail-In" etkinliğinin de katılımıyla bu yıl Open Boat Show'un, her zamankinden daha canlı bir karnaval havasında geçmesi bekleniyor.

Etkinliğe erişim için tavsiye edilen en uygun ve kısa yol Hamburg havaalanından otomobil kiralamak olup normal koşullarda 2 saat süren bu yolculuk için dileyen müşterilerin X-Yachts Türkiye’nin yapacağı transfer ve otel organizasyonuna dahil olabilirler. Sipariş söz konusu olduğu takdirde seyahat masraflarının mahsup edileceğini X-Yachts Türkiye yetkilileri duyurdu.


http://www.x-yachts.com.tr/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder