Satılık Tekneler

X-Yacht Gold Cup İçin Geri Sayım
18.05.2017 X-Yacht Gold Cup İçin Geri Sayım X-Yacht’ların bu yılki kapışması için geri sayım başladı. X-Yacht Gold Cup 2017 organizasyonu için kayıtlar alınmaya devam ediyor. Büyük ilgi gören yarış organizasyonunun son kayıt tarihi 1 Haziran.

X-Yacht’ların dünyadaki en üst seviye organizasyonu olan X-Yacht Gold Cup, Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da yapılacak. Skovshoved limanında konumlanan Royal Danish Yacht Club ev sahipliğinde düzenlenecek olan organizasyon, 13 - 15 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. 

X-Yacht Gold Cup 2017

Royal Danish Yacht Club, Danimarka’nın en modern marinası niteliğinde. Aynı zamanda ülkenin en büyük marinası da olan Royal Danish Yacht Club, bu ölçekte bir organizasyonu kaldırabilecek yegane yat kulübü olduğu gerekçesiyle, X-Yacht yetkilileri tarafından özellikle tercih sebebi oldu. Yelkenciler organizasyon süresince, Royal Danish Yacht Club’ın geçtiğimiz yıl yenilenen tesislerinden faydalanırken, yarış harici zamanlarda Kopenhag şehrinin güzelliklerini keşfedecekler.

Dünyanın dört bir yanından katılacak rekabetçi yarışçılardan, aileleriyle yarışmanın ve keyifli seyir yapmanın peşinde olan deniz tutkunlarına kadar tüm yelkencilere hitap eden organizasyon, dünya çapında ses getirecek. Bu tip geniş çaplı ve yarışçılığın her türlüsünü tek bir çatı altına toplayan Gold Cup, dünya sınıfı bir yat yarışı olduğu kadar benzersiz bir aile organizasyonu olma niteliğini de taşıyor.

x-yachts-gold-cup

Katılımcıların büyük kısmı Danimarka ve komşu Kuzey Avrupa/ İskandinavya ülkelerinden tekneleriyle gelen X-Yachts sahiplerinden oluşuyor.  Bazı katılımcılar da şahıslardan veya kulüplerden X-Yacht'ları kiralama yoluyla Gold Cup'a iştirak ediyorlar. Bu grupta, uzaktaki teknelerini getiremeyen X-Yachts sahiplerinin yanında,  yalnızca bir X-Yachts'la yarışma zevkini yaşamak için bu yarışa katılan yelkenciler de bulunuyor. Teknesi Akdeniz'de bulunan bir kısım X-Yachts sahipleri ise, Kuzey Avrupa'lı/İskandinav X-Yachts sahipleri ile birer haftalık tekne değiş-tokuşu yapma yolunu seçiyor.

X-Yachts Türkiye'de distribütörü E-Trend Yatçılık tarafından şatışa sunulmaktadır. 

X-Yachts Türkiye -Mustafa Soyutürk

Tel: 0533 465 44 16 

www.x-yachts.com.tr 

 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.