Satılık Tekneler

X-Treme 26 Türkiye’de
21.04.2017 X-Treme 26 Türkiye’de Yeni nesil sports boat X-Treme 26, UTL Skiper ayrıcalığıyla Türkiye’de. Daha büyük yarış yatlarından esinlenilerek tasarlanan X-Treme 26, etkileyici rüzgarüstü - rüzgaraltı performansları ve üst düzey yarışçı kimliğiyle dikkat çekiyor. 

X-Treme 26

Okyanus yarışçılarından dinghy yelkencilerine, tüm disiplinlerden yelkencileri bir araya getirebilecek bir tasarım olan X-Treme 26, ‘One Design’ (tek tip) veya handikaplı sistemlerde rahatlıkla rekabet edebilecek bir yarış yelkenlisi. 

Treylerde rahatlıkla taşınabilir bir tekne olan X-Treme 26, dünyanın her yerine kolayca nakledilebiliyor. Üstün performansı ve karada veya denizde kolay kullanılabilirliği sayesinde, X-Treme 26 sports boat sınıfının ‘İsviçre Çakısı’ olarak nitelendiriliyor. 

X-Treme 26.

Sandviç vakum Vinylester gövde ve güvertenin üzerine kurulan üst düzey yarış kalitesi armasıyla Harken vinç, makara ve araba setleri X-Treme 26’yı bir adım öne çıkarıyor. Kurşun torpil salması, çift set gurcatalı aluminyum direği ve Backstay’i X-Treme 26’nın yüksek performanslı kimliğini oluşturuyor. Tekne, ‘One Design’ veya ‘Match Race’ yelken setleriyle birlikte geliyor. 

X-Treme 26..

Boyutlarının ötesinde bir teknolojiye sahip olan X-Treme 26, özel takip sistemi sayesinde detaylı performans takibi yapabiliyor ve kalibrasyon gerektirmeden gerçek rüzgar bilgileri gösteriyor. Seyir esnasında kaydedilen tüm bilgiler, karaya dönüldüğünde sistemin web sayfası üzerinden bilgisayar ile detaylı biçimde incelenebiliyor. Tüm X-Treme 26’lara standart olarak entegre edilen bu sistem sayesinde, internet ortamında dünyanın herhangi bir köşesinde seyir yapan başka X-Treme 26 ile, sanal ortamda yarış yapmak da mümkün oluyor. 

X-Treme 26,

Teknik detayları:

Boyu: 7,85 metre
Su hattı boyu: 7,30 metre
Genişliği: 2,52 metre
Su kesimi: 2 metre
Ağırlığı: 1100 kilogram

X-Treme 26’nın satış ilanına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.