Satılık Tekneler

X-Craft’dan ‘agresif’ bir model 10DER
03.09.2015 X-Craft’dan ‘agresif’ bir model 10DER
Hollandalı üretici X-Craft, 10 metrelik yeni tekne tasarımını paylaştı. Süperyatlar için servis botu amacıyla tasarlanan 10DER, süperyat pazarında ses getirecek bir model. 10DER isimli süperyat servis teknesinin gövde tasarımını, tasarımcı Adam Younger yaptı. Dış çizimini ise, Van Geest Design stüdyosu tamamlamıştı. Birçok kişiselleştirme seçenekleriyle piyasaya sunulan 10DER, tersanenin model yelpazesinin güçlü bir unsuru olacak.

x-craft-10der

Çok fonksiyonlu kullanım alanları ve yüksek performanslı seyir gibi unsurları bir arada sunan 10DER, bir çok su sporları aksesuarlarına da sahip. Buna dahil olan wakeboard gönderinin yanı sıra 360 derece seyir fenerleri, teknenin standart donanımları arasında. 

x-craft-10der-1 x-craft-10der-2

10DER’ın başüstünde U-şeklinde oturma grubu var. 2,85 metre genişliğe sahip olan teknenin, navigasyon istasyonunun önünde de ayrıca bir koltuk bulunuyor. 

Agresif görünümlü bir tekne ortaya çıkardıklarından bahseden tasarım stüdyosunun CEO’su Pieter van Geest; ‘X-Craft ile ortak iş yapmak bizim için önemli bir adım oldu. Onların profesyönelliği ve projeye yaklaşımları hayli verimli oldu. Onlarla birlikte son derece pratik bir çalışma gerçekleştirip özel bir tekne ortaya çıkardık.’ dedi.

x-craft-10der-3 x-craft-10der-4

X-Craft, 10DER servis botları, servis teknesi olarak alındığı süperyatın dış rengine uyumlu şekilde üretilebiliyor. Güverte donanımlarının rengi ve zemin kaplamaları da yine servis teknesi olduğu yata uyumlu şekilde özelleştirilebiliyor.
 
www.xcraft.nl

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder