Satılık Tekneler

X - Yacht X4 Cannes Boat Show'da
06.09.2016 X - Yacht X4 Cannes Boat Show'da X-Yachts'ın yeni "X" serisinden X4, dünya prömiyerini Cannes'da yapıyor. 

X - Yacht X4

Her yıl Eylül ayında düzenlenen ve Avrupa'da yeni sezonun ilk fuarı olan Cannes Yachting Festival, 6 - 11 Eylül tarihleri arasında yine Cannes körfezinde düzenleniyor.  Bu yıl 497 firmanın katıldığı fuarda 579 tekne sergilenecek.

Önümüzdeki yıl için "Luxury Cruiser" kategorisinde "Avrupa'da Yılın Teknesi" adayı olan yeni X4'ün, bu tekneler arasında en çok ilgi gören birkaç modelden biri olacağı muhakkak.

X - Yacht X4.

Yeni X4'ün gövdesi, maksimum güç ve güvenlik için, vakum infüzyonlu epoksi sandviç laminasyon teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Kayda değer salma ağırlığı ve yelken planı sayesinde, bu tekneyi rüzgara ve dalgalara karşı kullanmak bir zevk olacak.   

Kurşun salma, hidrolik kıç ıstralya, kesirsiz rod arma ve Spectra mandarlar gibi tüm normal X-Yachtsözelliklerinin standart olduğu X4'de, azami havalandırma ve ışık sağlayan 11 lumboz ve 12 açılır heçle birlikte 6 adet de vinç bulunuyor.

X - Yacht X4..

X4'ün iç mekanın da en göze çarpan özelliklerden birisi, bölme panolarına gömme olarak tasarlanmış son derece şık kitap rafları. Mobilyalarda standart olarak görece daha koyu renkli T-Tech yerine, ilk on teknede O-Tech kaplama uygulanacak. Artırılmış gövde genişliği sayesinde X4 geniş ve ferah bir master kabine sahip. 

 

Cannes Yachting Festival'i ziyaret edecek katılımcılar, yeni X4'ü, X-Yachts standında görüp inceleyebilecekler. 


X4'ün ilanını görmek için TIKLAYINIZ.. 

X-Yachts Türkiye - Mustafa Soyutürk
Tel: 0533 465 44 16 
info@x-yachts.com.tr

www.x-yachts.com.tr

 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.