Satılık Tekneler

World Cat 320 DC
13.01.2016 World Cat 320 DC
Bu eğlenceli katamaran motoryat, hem sportif balıkçı teknesi olarak, hem de aileniz ile birlikte mükemmel bir deniz keyfi yaşamanız için tasarlanmış. Öyle bir tarza sahip ki, eğlence, seyir keyfi ve balık keyfi akıllardan çıkmayacak. 

World-Cat-320-DC

Yeni World Cat 320 DC çift konsollu sportif balıkçı teknesi, 475 litre izolasyonlu livar - balık kutularına, 135 litre kapasiteli canlı balık havuzuna ve 250 litre yakıt kapasitesine sahip. Çift klimalı kamaralarında, ikiz yataklar ve bir de duş bölümü bulunuyor. 

World-Cat-320-DC-2

Başarılı yat üreticisi World Cat, sportif balıkçı teknesine koyduğu zincir ırgatı, dümenden veya baştan kontrol edilebiliyor. Ayrıca, bir de zincirin depolandığı dolabın temiz su ile yıkama özelliği var. 9,80 metre uzunluğundaki yeni World Cat 320 DC'nin baş bölümünün, iskele ve sancağındaki geniş oturma gruplarında otururken sudan ıslanmazsınız.  Buna ilave olarak, oturma grupları altında izolasyonlu dolaplar bulunuyor. 3,20 metre genişliğe sahip teknenin bu bölümüne konfor için bir MP3 çıkışı eklenmiş.

World-Cat-320-DC-3

Sportif balıkçı teknesinin ortasında yükselen ön koruyucu cam, standart hardtop’a kadar yükselerek, kendinizi bir üst güverte ile çevrilmiş hissini veriyor. Teknenin hardtop’ında gömme aydınlatmanın yanı sıra, bir de standart donanım olarak sunulan tepeden açılır televizyon yer alıyor. İskele tarafında konumlanan koltuk grubu altı farklı şekilde kullanılabiliyor. Konukların dinlenmesi, oturması veya eşlerinin balık tutmalarını seyretmeleri en ideal şekli alıyor. Çok fonksiyonlu koltuk grubu farklı şekiller alarak, teknedeki alanların maksimumda kullanılabilmesini sağlıyor. 

World-Cat-320-DC-4

World Cat 320 DC'nin her iki yanında da açılır kapakları sayesinde büyük balıklar veya denize girenler rahatlıkla tekneye alınabilmekte. Kokpit alanının 4 metre karelik bölümü, oltalar için altlıklar ve olta tutucular ile çevrelenmiş. World Cat 320 DC teknesinde buzdolabı ve evyeye ilave olarak, tutulan balıkları pişirmek için bir de elektrikli gril bulunuyor.

World-Cat-320-DC-5

World Cat, 320 DC de kullanılabilecek motor alternatiflerini, iki adet Yamaha 300 HP Dört Zamanlı veya 300 HP Suzuki Dört Zamanlı White Digital olarak veriyor.



Ailecek kullanılabilecek olan World Cat 320DC sportif balıkçı teknesinde, kısa süreli gecelemeler için uygun kamarası ve banyosu ile keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.
 
worldcat.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder