Satılık Tekneler

Windy’den yeni 39 Camira
29.06.2015 Windy’den yeni 39 Camira
Windy, sportif gezi sınıfı modellerine bir yenisini daha ekledi: 39 CamiraPiyasada son derece başarılı olmuş 31 Zonda’nın bir boy büyüğü olarak tasarlanan yeni 39 Camira, yüksek teknoloji üretim teknikleri ve Hans Jorgen Johnsen imzalı gövde tasarımı ile, piyasada rekabetçi bir model olacak. Bu yeni sportif gezi teknesinin dış tasarımını, Ed Dubois’nın tasarım stüdyosu tamamladı. İç tasarımını ise, Design Unlimited firması yaptı. 

Windy’den-39-Camira

İki adet 400’er beygirlik Volvo stern drive teknolojisinden gücünü alan 39 Camira, büyük makinelerine rağmen bir bot saklama garajı ve Windy’nin yeni jenerasyon kanepe sistemiyle, kıç tarafını hayli kullanışlı bir halde alıcısına sunuyor. 

Windy’den-39-Camira-2

Yeni Camira 39’daki standart iki kamaralı iç düzen, çeşitli mutfak konumlandırması ve özelleştirilebilir kokpiti ile alıcısının isteklerine cevap verebiliyor. Kokpit bölümü, ‘Sun Lounge’ adı verilen güneşlenme minderleri ve sabit yüzme platformuyla, denize girmenin keyfinin sonuna kadar çıkarılabileceği bir düzene sahip oluyor. Bu versiyonda isteğe göre 300kg taşıma kapasiteli, hidrolik yüzme platformu koymak da mümkün. Bunun yanı sıra ‘Sport’ olarak alıcıya sunulan, daha performans odaklı; yani yüksek süratlerde, yolcuların daha konforlu bir şekilde adrenalin keyfini yaşayacağı bir düzen seçeneği de Windy tarafından sunuluyor. 

Windy’den-39-Camira-3

Yeni Camira 39, piyasaya çıktığı günden beri prestijli ‘European Powerboat of the Year 2015’ ve ‘MBY Motor Boat Award 2015’ için aday gösterildi. Bunlardan ilki olan MBY Motor Boat Awards’ı kazandı.

Windy’den-39-Camira-4 Windy’den-39-Camira-5

Teknik özellikleri:

LOA - 12.28 m (4ft) Sun Lounge version, 19.98 m Sport version
Beam - 3.67 m
Draft - 1/09 m
Displacement - 7600 kg dry
Fuel Capacity - 840 l
Water Capacity - 215 l
Accommodation - 4 berths in 2 cabins
Engines - 2 x Volvo D6 400hp
Propuslion - Volvo DPH dual propeller stern drive
Speed - 44 knots max, 39 knots fast cruise, 28 knots economic cruise
 
windyboats.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder