Satılık Tekneler

Winchrite elektrikli vinç kolu
17.10.2014 Winchrite elektrikli vinç kolu

YELKENLİ TEKNELER İÇİN AMERİKAN WINCHRITE ELEKTRİKLİ VE ŞARJLI VİNÇ KOLUYelkenli teknenizdeki tüm vinçleri anında elektrikli vince dönüştürün, WinchRite 2010 yılında Amerika’da N.M.M.A. (National Marine Manufacturers Association) yenilikçilik (innovation) ödülü almış, yelken yapmayı, şirket sloganımızda olduğu gibi, daha zevkli ve daha kolay hale getiren, harika bir buluş ve yeniliktir. WinchRite, şarj edilen bir batarya ile donatılmış, yelkenli teknenizde bulunan, tüm vinçlerde kullanabileceğiniz, hiç bir güç harcamadan, yelkenlerinizi basabileceğiniz, portatif bir vinç kolu / cihazıdır.

Winchrite

Bir adet elektrikli vincin satın alınabileceği ve monte edilebileceği bedelin çok çok altında bir bedelle, teknenizdeki tüm yelken vinçlerini, elektrikli vince dönüştürmek, çok akıllı bir yatırım ve harcama olsa gerek. Üstelik teknenizde, hiçbir montaj ve işçilik gerektirmeden. Ağırlığı sadece 2.8 kg olan, çift dönüş yönlü, devir sayısı, tetikten ayarlanabilir ve 0-130 devir/dakika, torku 130 Nm olan bu vinç kolu ile, bir çocuk bile, teknenizin ana yelkenini kolaylıkla basabilir.

12 V çakmak prizi yada 220 V şehir şebeke gerilimi ile, maksimum bir saat’te tam olarak şarj edilebilen, 3.0 Ah, 21.6 V Lityum Ion bataryası ile, WinchRite, her an, size yardımcı olabilmek için, elinizin altındadır. Tüm WinchRite’lar sevkiyat öncesi cihaz tam şarjlı iken 110 kg kaldırarak test edilmektedir. WinchRite, imalat hatalarına karşı 1 yıl üretici firma, Sailology LLC-USA garantisi altındadır.


Winchrite ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Winchrite Turkiye'de Gözdem marine tarafından satışa sunulmaktadır. 

0216 685 1180

www.gozdem-marine.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder