Satılık Tekneler

Williams 38
29.09.2016 Williams 38 Sempatik ve mütevazi bir tasarım olan Willams 38, aslında fazlasıyla ‘alçak gönüllü’ bir motoryat. Ona, ‘kuzu postuna bürünmüş kurt’ da diyebiliriz. Volvo Penta itiş sistemleriyle Williams 38, tam 40 knot sürate erişebiliyor. 

Willams 38

Zurn Yacht Design firmasının John Boat Company için tasarladığı yeni Williams 38, oldukça geleneksel, ahşap bir lobster tipi motoryat. Tamamen ahşap görünümünün aksine vinilester malzemeden üretilen gövdesi, Williams 38’i performans anlamında bir üst boyuta taşıyor. E-glass ve Core-Cell destekler ile tamamlanan vinilester gövdeli Williams 38, için 40 knot süratler işten bile değil. 

Çift Volvo Penta IPS 600 dizel makinelerle güçlendirilmiş olan motoryat Williams 38, sualtı egzost sistemi ve pod’lar etrafındaki fiberglass eğer ile oldukça sessiz. Massacusetts’li tasarımcı Doug Zurn’a göre Willams 38’in bu itiş sistemi, piyasadaki en sessiz seri üretim itiş paketi. Tüm bu üstün gövde ve itiş sistemi kombinasyonlarının bir araya gelmesiyle, ortaya çıkan etkileyici maksimum süratin yanında belirtilen seyir sürati 33 knot. Williams 38 bu seyir süratiyle 300 mili aşkın menzile sahip.

Temel olarak açık plan bir motoryat olarak tasarlanan Williams 38’in iç düzeni, tamamen alıcının ihtiyaçlarına göre özel olarak düzenlenebiliyor. Williams 38’in ilk gövdesinin yapımı önümüzdeki sezon hazır olmuş olacak. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.