Satılık Tekneler

Wild Oats XI Yeniden Okyanus Yarışında
28.07.2017  Wild Oats XI Yeniden Okyanus Yarışında Avustralya’nın en başarılı okyanus yarışçısı supermaxi Wild Oats XI, 384 deniz mili mesafeli Land Rover Sydney Gold Coast yarışına katılıyor. 

30 metre boyundaki gümüş gövdeli Wild Oats XI, geçtiğimiz Aralık ayındaki Rolex Sydney Hobart yarışında, hareketli salmasını kontrol eden hidrolik sistemde meydana gelen arıza neticesinde, yarışı terketmek zorunda kalmıştı. Oatley ailesinin sahibi olduğu tekne, o ana kadar filoda lider pozisyonda seyrediyordu. Wild Oats XI’in dümencisi Mark Richards; ''Salmanın hidrolik mekanizmasının her parçasında kapsamlı testler gerçekleştirdik.'' dedi. Richards, Sydney-Hobart yarışındaki sorunun, mekanizmadaki bir bağlantının ayrılması sebebiyle olduğunu deklare etti. Wild Oats XI ve ekibi, bu yılın sonundaki Rolex Sydney Hobart yarışına kadar Brisbane – Keppel ve Audi Hamilton Island Race Week gibi yarışlara katılacak. 

Wild Oats XI
, bu seneye Sydney Gold Coast Race’de ilk defa deneyeceği jet-black anayelken ve cenovasıyla başlayacak. North Sails’ın bu yeni 3Di RAW yelkenleri, öncekilere göre %12 daha hafif.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.