Satılık Tekneler

Wavekat P70
14.05.2015 Wavekat P70
Yat sektörüne yepyeni bir oyuncak.. Marine Toys & Tenders tarafından ,yeni Wavekat P70 piyasaya tanıtıldı.Wavekat P70, benzersiz ve lüks bir deniz aracı. Ortaya monte edilmiş motoru ve patentli İsviçre tasarımı ile, gerçekten devrimci ve yeni nesil bir deniz aracı olarak, adrenalin makinesini olmuş. Hızlı, çevik ama bir o kadar da istikrarlı Wavekat P70, mutlu ve keyifli bir seyir için harika ve sade bir makine. Limitleri zorlamaktan hoşlananlar için bu makine onlara hayat verecek.

Wavekat P70

Marine Toys & Tenders firmasının Genel Müdürü James Econs, Wavekat P70 tanıtımında; “Wavekat P70, teknik açıdan hız ve dönüşlerde gelecekteki seviyeye en basit şekilde erişmiştir. Kelimenin tam anlamıyla, bu makinenin her şeyden vazgeçmek için yeterli olacağını düşünüyorum. Bu nedenle de çok fazla talep bekliyoruz. Sürüşün bu kadar keyifli olacağını beklemiyorduk. Wavekat P70, kesinlikle heyecan arayanlar için yaratıldı. Birçok müşterimiz zaten, yüksek adrenalin oyuncakları olan Flyboard, Hoverboard ve JetSurf’a sahipler. Wavekat P70, bu grup içine mükemmel bir uyumla hızla girecek ve tamamen yepyeni bir deneyimi temsil edecektir. Marine Toys & Tenders firması olarak, Wavekat P70 aracını ürün gamımıza eklemekten büyük heyecan duyuyoruz. Bu ürün deniz kenarında ve göl kenarında yaşayan müşterilerimizin, yüksek performanslı bir oyuncak ile deniz keyfini çıkartmalarını sağlayacaktır.” dedi.

Wavekat P70-1

Görenlerin ağızlarının açık kaldığı ve sahip olduğu rakipsiz istikrarı, hafif katamaran tarzı gövde yapısı sayesinde elde eden Wavekat P70, dönüşlerde sanki bir Formula 1 aracı gibi davranıyor. Hiç hız kaybetmiden, zorlanmadan 90º dönüşleri 65 kilometre (30 knot) ile yapabiliyorsunuz. Ayak gaz pedalı, direksiyon ve deniz seviyesine konumlanmış ayarlanabilir yarış tipi koltuk ile Wavekat P70, bir yarış otomobili temasına sahip. Wavekat P70’in kullanımının basitliği, yeni kullanıcıların ders almasına, daha önceden kullananlardan deneyimlerini dinlemesine veya bir lisans sahibi olmalarını gerektirmiyor.

Wavekat P70-2

Dıştan takma 70 HP gücündeki motor ile donatılabilen Wavekat P70'ın gövdesi tasarımı motor bakımını kolayca erişilebilir kılıyor. Bu özellikleri ile Wavekat P70, dünyanın süper otomobillerinin özelliklerine sahip bulunuyor. Wavekat P70, yatlara kolayca çekilebilmek üzere, kaldırma noktaları ile, ya da isteğe bağlı olarak özel römork ile teslim edilebiliyor. 

Wavekat P70, lüks bir yata, özel bir yalının rıhtımı veya bir tatil köyünün iskelesine, sahip olduğu yetenekleri ile güvenle hizmet edecek.
 
http://wavekat.com.my/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder