Satılık Tekneler

Wauquiez Pilot Saloon 48
05.02.2016 Wauquiez Pilot Saloon 48
Gerçek bir mavi tur teknesi olan Pilot Saloon 48, Wauquiez’in konsept ve en son teknoloji yat üretimi konusundaki uzmanlığının özünü yansıtıyor. “Pilot Saloon” konsepti, 20 yıl önce Henri Wauquiez tarafından hayata geçirilmiş olmasına rağmen, hala çok yönlü yelkenli arayan pek çok denizciyi etkilemeye devam ediyor. 

Wauquiez-Pilot-Saloon-48

Yelkenlinin güçlü ve çok yönlü gövdesi, zorlu yelken koşullarına dayanmak üzere tasarlanmış. 2,10 metrelik bulb salması ve 19,60 metre yüksekliğinde bir direkle donatılmıştır. Pilot Saloon 48, her türlü zorlu koşullarda yelken keyfi için, güçlü ve etkili şekilde tasarlanmış. Yelkenli, sahip olduğu ince çizgiler ile safkan stilini vurguluyor. 

Wauquiez-Pilot-Saloon-48-2 Wauquiez-Pilot-Saloon-48-3
Wauquiez-Pilot-Saloon-48-4 Wauquiez-Pilot-Saloon-48-5

Güvertedeki pencereler ve açıklıklar sayesinde, dümende olduğunuzda teknenin kıçından burnuna kadar her yeri rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Arkadan öne kadar kesintisiz harika bir görüş bulunuyor. Kokpit çok pratik, güvenli ve rahat, dümen odası gerekli her türlü yardımcı ekipman ile donatılmış. Büyük vinç kumandaları dümen istasyonuna monte edilmiş, arzu edildiğinde birleştirmeler de entegre edilebiliyor. Kapıdan doğrudan banyo bölümüne geçiliyor, buradan da servis garajına rahatlıkla erişim sağlanıyor.

Wauquiez-Pilot-Saloon-48-6

Wauquiez Pilot Saloon 48 ' de, hakiki bir “güverte salon kavramı” yer alıyor. Salon tek kademede konumlanmış ve harika bir panoramik deniz manzarası bulunuyor. İskele tarafına konumlanan mutfakta, çok sayıda gerekli depolama dolapları ve uzun yolculuklar için tüm konfor bulunmakta. Cilalı tik, Wauquiez’in tüm yelkenlilerinde olduğu gibi Pilot Saloon 48'de de baskın şekilde kullanılıyor. Tik ahşap malzemeye deri ve paslanmaz çeliğin eşlik etmesi, Pilot Saloon 48'i rafine ve modern bir görünüme kavuşturmuş.

Wauquiez-Pilot-Saloon-48-7

Yat sahibinin kullanacağı master kamara, teknenin kıç bölümüne yerleştirilmiş. Bu bölümde büyük dolaplar ile duş ve banyo bölümü de bulunuyor. Misafirler için de öne doğru iki ayrı kamara, onlara layık olacak konforda donatılmış. Ayrıca her iki kamaraya da hizmet verecek şekilde, bir bağımsız banyo bulunuyor. Hem konuk hem de master kamaradaki banyolarda beyaz renkli vitrifiyeler kullanılarak, yatın iç tasarımındaki çağdaş ruhun simgelenmesinin altı çizilmiş.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.