Satılık Tekneler

Wally’den Yüzer Ada: Why
18.01.2016 Wally’den Yüzer Ada: Why
Olağanüstü tasarımlarıyla adından söz ettiren Wally firması, şimdi de ‘yüzer ada’ konseptinde tasarladığı yeni elektrikli yatıyla yankı uyandırıyor.

Wally-Why

Why’ isimli yeni Wally konsepti, alışılagelmedik bir tasarım olarak karşımızda. Why’ın günümüzün çok ilerisinde olan yapısı, Wally’nin motoryata benzeyen yelkenliler, uçağa benzeyen motoryatlar tasarlayan çizgisine aslında gayet uygun.  

Wally-Why-2 Wally-Why-3
 
Tamamen elektrikli motorlarla güçlendirilmiş olan Why tasarımı, 190 feet boy uzunluğuna sahip. Genişliği ise, 124 feet. 16 misafir ve 24 tayfanın konaklayabildiği Wally Why, son derece çevre dostu ve şimdiye kadar gerçeğe dönüştürülmemiş düzeyde enerji tasarrufu ile hizmet veren bir tasarım. 

Wally-Why-4 Wally-Why-5
Wally-Why-6 Wally-Why-7

Feng shui felsefesi doğrultusunda tasarlanan iç yaşam alanları ve geniş camlarıyla, Wally Why yatında misafirler denizin tadını sonuna kadar çıkarıyor. Wally Why, 14 adet su sporları taşıtı ve servis tekneleriyle birlikte tasarlandı.  


Tasarım aşamasının tüm teknik detaylarla birlikte tamamlandığı belirtilen
Wally Why, potansiyel müşterilerden biriyle anlaşıldığı takdirde inşa edilmeye hazır durumda. 
 
www.wally.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.