Satılık Tekneler

Wally Yachts'tan 85 feetlik WallyAce
10.07.2014 Wally Yachts'tan 85 feetlik WallyAce

WallyAce, WallyKokoNut, Wally Yachts'ın 85 feet'lik yeni ikinci gövdesi. Benzersiz Wally tasarımını olduğu gibi yansıtan dikkat çekici bir motoryat. Akdeniz'de charter için hazır olacak olan WallyKokoNut, Corsica ve Sardunya'nın muhteşem coğrafyasında misafirlerini ağırlıyor olacak.

WallyAce-Kokonut

WallyAce modelinin ilki Kanga'dan sonra yeni suya indirilen WallyKokoNut, sahip olduğu dört yatak odasında 10 misafiri ağırlama kapasitesine sahip. Toplamda 1400 metrekarelik açık yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Gövdesinin ortasında yer alan bot garajı sayesinde açık alanlar tamamen misafirlerin kullanımına sunulmuş durumda. Tekne sahibi ve VIP kamaraları motoryatın kıç tarafında konumlanıyor. Her iki kabin, denize direkt olarak açılabiliyor.

wallyace-kokonut-sallon

Titreşim ve sesi en aza indirgemek için Wally Yachts üstün mühendislik teknolojilerini WallyAce modelinde de esirgememiş. Ek olarak günümüzde önem taşıyan yakıt ekonomisi, WallyAce motoryatta tatmin edici. 1300 devir ile 10 knot süratte mil başına sadece 2 galon yakıt tüketiyor. Bu şekilde 3 bin deniz milinden fazla mesafe katetme kapasitesi var.

wallyace-kokonut-cabin

WallyKokoNut'ın haftalık charter fiyatı ise $67,800'dan başlıyor. 


http://www.wally.com/ace-wallykokonut-broker/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.