Satılık Tekneler

Wally "Better Place" 50 metrelik yelkenli Süperyat
28.02.2014  Wally "Better Place" 50 metrelik yelkenli Süperyat

 Wally

İnşa ettiği enfes süperyatlarla ünlü İtalyan tersane Wally Yachts’ın 2012 yılında suya indirdiği Better Place, yılların kolay kolay eskitemeyeceği bir tasarım. 50.50 metre (166 feet) boyundaki Better Place, en üst seviye konfor, lüks ve bir okadar yüksek seyir performansını bir arada sunuyor. Dış tasarımını Wally Yachts’ın CEO’su, Luca Bassani’nin yaptığı dünyanın en büyük performanslı yelkenlisinin mühendisliği ise Tripp Design tarafından tamamlandı.



'Yüksek’ stili ve ‘kararlı’ yapısı, güvertesinde seyir halindeyken adeta evde hissettiriyor. Açık, dış mekanları, öne doğru iç kısmıyla yaptığı uyumlu geçişi sayesinde, dışarıdayken bile iç mekanda seyir hissi ve konforu yaratıyor. Yelkenlinin dikey bağlantıları, üst güverteden kamara güvertesine inen merdiveniyle vurgulanmış. Kamara güvertesinin tünel koridoru, görünmez kapılarıyla hafif bir atmosfere sahip. 9-10 kişilik tayfa kamaraları ve bir ana kamara bulunan alt güvertede, ayrıca iki adet double ve iki adet ikiz misafir kabini bulunuyor.

 Wally  Wally

Bu harika iç tasarımı Wetzels Brown Partners tarafından yapılmış.
Better Place’in modern ve ikonik iç dizaynında, parlak estetik karbon, saten, meşe ve gri deri döşemelerin benzersiz uyumu hakim. Bunlara ek olarak kullanılan LED ambiyans aydınlatmaları, yumuşak ve rahatlatıcı iç atmosferine katkı sağlıyor.

 Wally  Wally

Wally’nin marka değerini, performansıyla yükselten yelkenli, yine fazladan performans ve kolay dümen kontrolü amacıyla, 4.2 metreden 6 metreye değişebilen hareketli salmaya sahip.

 Wally

 www.wally.com 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder