Satılık Tekneler

Wajer’in Yeni Amiral Gemisi: 55
09.06.2016 Wajer’in Yeni Amiral Gemisi: 55 Hollandalı üretici Wajer, ödüllü Wajer 37 ve Wajer 38 modellerinin öne çıkan profillerinden faydalanarak, piyasaya yeni amiral gemisini sunmaya hazırlanıyor. Dinamik seyir ve üstün konforun bir sentezi olan yeni Wajer 55, Sinot tarafından tasarlandı. 

Wajer 55

Birinci sınıf kalite, yüksek seyir performansı ve şık tasarımıyla markanın tüm karakterini yansıtan bir model olan Wajer 55, yapımında kullanılan yenilikçi hafif malzemeler ile üretim alanında da üstünlüğünü kanıtlıyor. ‘Sanat eseri’ niteliğinde olarak bahsedilen üretim tekniklerinin kullanıldığı Wajer 55, el işçiliğinin bu denli uygulandığı bir motoryat olarak sınıfında bir adeta bir öncü.

Wajer
’in motoryat üretiminde yıllardan beri gelen tecrübesini taşıyan yeni Wajer 55 modeli, sunduğu gelişmiş özelliklerle de dikkat çekiyor. Motoryata inip binmek ve denizin keyfini çıkarmak amaçlarına hizmet eden yüzme platformu ve akıllı otomatik katlanarak açılabilen tavanı, Wajer 55’in öne çıkan niteliklerinden sadece ikisi.

Piyasaya girmek için gün sayan yeni motoryatın lansmanının, bu yaz sezonunda yapılacağı firma tarafından açıklandı. 

 
www.wajer.nl

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder