Satılık Tekneler

VOR'da beş tekne şimdiden 30 bin mil yaptı
20.05.2014 VOR'da beş tekne şimdiden 30 bin mil yaptı

Beş Volvo Ocean Race 2014-2015 teknesi, şimdiden yaklaşık 30 bin deniz mili yol katetti. Ekipler ve organizatörler için ekipmanları ve ekipleri hem karada hem denizde deneme fırsatı oldu.

Vor- Alvemedica- Abu Dhabi


Antrenmanlar çerçevesinde ekipler ABD, Çin, Portekiz, İspanya ve İngiltere'de toplam yedi farklı limanı ziyaret etti. Organizasyonun yarış direktörü Jack Lloyd antrenmanlardan olumlu geri dönüşler aldığını söyledi. Jack Lloyd 'Yeni tasarlanan teknemiz
Volvo Ocean 65'ten çok memnunuz. Ekiplerin tecrübe ettikleri süreçler sonucunda gelen olumlu geri dönüşler, bizim için tasarımın iyice şekillenmesini sağlıyor.' dedi.

Yolculuklar aynı zamanda Volvo Ocean Race'in lojistik sponsoru GAC Pindar'a, ekiplere küresel taşımacılık desteği adına bir test olmuş oldu.

Vor- Alvemedica- Abu Dhabi- upwind

Bu sırada Alvimedica ekibi de Mayıs ayında Newport, Rhode Island'a gerçekleştirecekleri transatlantik geçişi için Lisbon'da bekliyor. Bu esnada Team Alvimedica'nın iki konteyner'i GAC Pindar tarafından hazırlıklar için taşınıyor.

12. Volvo Ocean Race, Alicante, İspanya'dan start alacak. 4 Kasım'da başlayacak olan büyük yarış 38 bin 739 deniz mili sürecek. Final koy içi yarışları ise 27 Haziran 2015'te, Göteborg, İsveç'te sona erecek.


www.volvooceanrace.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder