Satılık Tekneler

VOR"da 4. koy içi yarışında zafer yine Dongfeng’in
08.02.2015 VOR"da 4. koy içi yarışında zafer yine Dongfeng’in

Volvo Ocean Race 2014-2015’in 3. Ayak offshore yarışı tamamlandı. Geçtiğimiz hafta sona eren 3. offshore ayağını, Çinli ekip Dongfeng kazanmıştı. Abu Dhabi Ocean Racing ikinci, Team Alvimedica üçüncü olmuştu. Çin’in Sanya kentinde dün gerçekleşen 4. offshore ayağını da yine ev sahibi ekip Dongfeng kazandı.

volvo ocean race

VOR filosu şimdi 4. ayak mücadelesine hazırlanıyor. 8 Şubat Pazar günü start alacak olan 4. offshore ayağı; Çin’den Yeni Zelanda, Auckland’a 5.264 deniz mili mesafeden oluşacak.

Ekipler bugün Sanya’da gerçekleştirilen koy içi yarışını tamamladılar. Sanya halkı ve yelkenseverler için adeta bir gösteri yarışı olan koy içi yarışı, birkaç gündür karada olan ve ‘yenilenen’ ekipler için ısınma niteliğindeydi. Hemen ertesi günün sabahında da büyük yarış 4. ayağın startıyla kaldığı yerden devam edecek.

volvo ocean race

Koy içi yarışların puan tablosunda Abu Dhabi lider konumda. Abu Dhabi’nin arkasından Team Brunel geliyor. Kendi evinde dün yapılan koy içi yarışının galibi Dongfeng Race Team ise, koy içi yarışları puan tablosunda üçüncülüğe yükselmiş oldu. Türk sponsor Alvimedica’nın Türk bayraklı teknesindeki Amerikalı Team Alvimedica dördüncü, kadınlar ekibinin oluşturduğu Team SCA ise beşinci sırada. Şimdiye kadar uğranan lokasyonlarda Alicante, Cape Town, Abu Dhabi ve Sanya olmak üzere toplam 4 koy içi yarışı, puan cetvelindeki sıralamayı oluşturuyor. Merakla beklenen Volvo Ocean Race 2014-2015 dördüncü offshore ayağı startı ise bugün verilecek.


www.volvooceanrace.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.