Satılık Tekneler

Volvo Ocean Race'de Hollanda Yeniden Boy Gösterecek
06.01.2014 Volvo Ocean Race'de Hollanda Yeniden Boy Gösterecek


Hollanda, bu yıl yapılacak olan Volvo Ocean Race'de, Hollandalı dev iş bulma şirketi Brunel'in dönüşüyle yer alacak. Dünya çapında 41 ülkede 11 bin kişiyi 107 farklı branşta iş sahibi yapan Brunel sayesinde, son yarışa katılmayan Hollanda ekibi, Hollandalı dünya turu efsanesi Bouwe Bekking skiperliğinde yarışa katılacak. Hem takımı yönetecek hemde yarışta dümen tutacak olan Bekking'in, bu yedinci Volvo Ocean Race'i olacak. 50 yaşındaki tecrübeli yelkenci, yaşayacağı bu tecrübeyle, 7 Volvo Ocean Race rekoruna sahip İsveçli Roger Nilson ile sayılarını eşitleyecek. 


Volvo Ocean Race'de Hollanda Yeniden Boy Gösterecek

Bekking bundan önce Dirk Nauta ile 1985-1986 yılında Philips Innovator'da ilk dünya turunu yapmıştı. Bekking'in, Dennis Conner'ın Winston'unda Brad Butterworth ile birlikte önemli bir tecrübesi daha var. Ek olarak Merit Cup, Amer Sport'ta movistar ve Telefonica Blue teknelerinde diğer ciddi deneyimleri de mevcut.

Brunel'in sponsorluğu hakkında konuşan Bekking, 'Bu birliktelik için bir yılı aşkın süredir çalışıyorduk. Çalışmalarımızın başında bir Hollanda takımı kuramazsak bu ülkemizdeki yelkencilik adına önemli bir kayıp olacak diyorduk. Hollanda'da birçok şirketin yer aldığını biliyor ve doğru kapıları çalmamız için biraz zaman gerektiğinin de farkındaydık.' dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

Volvo Ocean Race'de Hollanda Yeniden Boy Gösterecek

'Sponsor bulmadaki çoğu denemelerimiz başta olumlu sonuçlanacak gibi oluyordu ancak sadece 1%'inde işe yarar bir sonuç elde ediyorduk. Bu zor ve hayal kırıklığına uğratıcı bir iş. Bütün işi yapıyorsunuz, hazırlıyorsunuz ve sonunda 'hayır' cevabını alıyorsunuz ancak bu tabiki oyunun bir parçası. Yapmanız gereken şey yılmadan devam etmek ve sonunda tabiki muazzam tatmin edici sonuca ulaşabilmek.'www.volvooceanrace.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.