Satılık Tekneler

Volvo Ocean Race – 3. Ayak Start Aldı
05.01.2015 Volvo Ocean Race – 3. Ayak Start Aldı
Volvo Ocean Race filosu bir sis battaniyesinin kapladığı Abu Dabi’den 3. ayağının startını aldı. 3. ayağın startında en heyecanlı ekip takımın kendi evinden start alan Abu Dhabi Ocean Racing ekibiydi. Rüzgar tahminlerine baktığımızda Volvo Ocean Race filosunun, start alan altı yelkenlinin Çin’in Sanya kentine tahmini olarak üç haftada varacağı sanılmakta.

Volvo Ocean Race – 3. Ayak Start Aldı

Yarışın ilk iki ayağı sonunda puan durumuna baktığımızda, 3 ekibin 4 puan ile ilk sırayı aldığını görüyoruz. Team Brunel, Dongfeng Race Team ve Abu Dhabi Ocean Racing ekipleri toplam 4 puan ile diğer rakipleri ile arayı açmış görünüyorlar ama unutulmamalı ki Volvo Ocean Race’de geçilecek daha çok denizler ve daha çok miller var.

Volvo Ocean Race – 3. Ayak Start Aldı Volvo Ocean Race – 3. Ayak Start Aldı

Volvo Ocean Race filosundaki ekipler Noel’i ve Yeni Yıl kutlamalarını Abu Dabi’de yaptıktan sonra, Cumartesi günü sisli bir havada yerel saat ile 13:00’de start aldı. Yarışın üçüncü ayağında ilginç bir rota olacak, özellikle Endonezya’nın Sumatra Adası ile Malezya’yı ayıran Malacca Boğazı. Bazı bölümlerinde 1,5 deniz mili kadar daralan boğaz Dünya'nın en yoğun gemi trafiğine sahip deniz geçididir. 

Volvo Ocean Race – 3. Ayak Start Aldı

Cumartesi günü yapılan liman içi yarışını, bu kez bayanlardan kurulu bir ekip olan  Team SCA kazandı.

http://www.volvooceanrace.com/

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.