Satılık Tekneler

Vitters’ın Yelkenlisi Aphrodite A Satılık
27.07.2017 Vitters’ın Yelkenlisi Aphrodite A Satılık Vitters yapımı 42,67 metrelik yelkenli Aphrodite A, Northrop & Johnson’dan Ann Avery ve Fraser’den Dennis Frederiksen tarafından satış listelerine konuldu. 

Önceki ismi Aphrodite II olan yelkenlii Vitters tarafından aluminyumdan inşa edildi. Uzun mesafeli seyirler için tasarlanan yat 1999 senesinde suya indirilmişti. 

Aphrodite A

İç ve dış tasarımını Hoek Naval Architects firmasının yaptığı Aphrodite A’nın iç mekanındaki parlak kiraz ahşapları, beyaz tavanlar ve akçaağaç zeminler dikkat çekiyor. Son derece lüks bir iç atmosfer sunan yelkenlide, 8 kişilik misafir konaklama kapasitesi var. Ek olarak 6 kişilik mürettebat kapasitesi de mevcut. Misafir kamaralarının dördünde de dev ekran televizyonlar, eğlence sistemleri, mini barlar ve suit donanımlar düşünülmüş. 

830 beygirlik MTU makineyle donatılmış olan Aphrodite A, motor altında 10 knot süratle 4500 deniz mili mesafe katedebiliyor. Aphrodite A aynı zamanda hidrolik bumba sarmalı furling anayelkene sahip. Şuanda Fransa’da Cannes limanında bağlı olan Aphrodite A için istenilen fiyat € 6,8 Milyon. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder