Satılık Tekneler

Vismara Cantoni 34
06.10.2013 Vismara Cantoni 34

Vismara Cantoni 34

Deniz arabası' lakaplı Vismara Mas 28'in başarısından sonra Vismara yepyeni bir tasarıma imza attı. Klasik dizaynın gelişmiş materyal ve hidrodinamiklerle bambaşka bir boyuta taşındığı Cantoni 34, birçok kişiselleştirilebilen özelliğiyle piyasaya sunuluyor. Adeta bir yarı-özel yapım tekne olan Cantoni 34, sahip olduğu çizgileriyle 1930'ların 'Runabout' tasarımının yeniden hayata geçirilmiş hali olarak görülüyor. 


Vismara Cantoni 34

Açık deniz seyrine uygun gövde yapısı, çift dizel makinelerle desteklenmiş. 10 metrelik bu teknenin içinde ise, baş altında queen size yatak yer alıyor. Kıç tarafında ise her iki tarafta da iki adet yatak bulunuyor. İskele tarafta birbirinden ayrı iki tuvalet ve sancak tarafta bir duş kabini var. Girişin hemen yanında da 360 derece çalışma alnına sahip rahat bir mutfak alanı bulunuyor. İç döşemelerinde vernikli karbon işlemeler ve zemininde tik ağacı kullanılmış.Dış güvertesinde masasının geniş oturma alanı aynı zamanda güneşlenme alanına dönüştürülebiliyor. 

Vismara Cantoni 34www.vismaramarine.itYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.