Satılık Tekneler

Viking'inYeni Projesi 42 SC
10.06.2013 Viking'inYeni Projesi 42 SC

Model içinde model üreten yani aynı gövde yapısıyla farklı donanımlar ve iç düzenlerde motoryatlar tasarlayan Viking'in yeni projesi, 42 SC. Viking 42 Open ve 42 Convertible ile aynı gövdeye sahip olacak olan motoryat, bu modellerin popüleritesine güvenerek, aynı gövdedeki model yelpazesini genişletecek.

Beş eksenli profili üzerine şık fiberglas güverte yapısı, 'dişi' bir kalıpla ortaya çıkarılmış. Stilli çizgilere sahip, açılabilen camları, tamamen açık kokpitiyle birleşiyor. Radar ve diğer antenler için özel fiberglas direk seçeneği olan 42 SC'de, tamamen alıcısının isteğine göre düzenlenmiş radar yayı'da kullanılabilecek. Yine alıcısının isteği doğrultusunda, geniş renk yelpazesiyle tamamen kişiye özel bir görünüme sahip olabilecek.

Viking'inYeni Projesi 42 SC

42 Open'daki gibi çift taraflı ara kat üzerinde olan kokpiti ve devamında son derece kullanışlı yapıdaki tam genişlikte köprü güvertesi bulunuyor. Orta konsollu istasyonunda ise, balık tutma ekipmanları, yan salon koltukları ahşap meşe mobilya desenleri ile uyum içinde uygulanacak. Yeni 42 SC motoryatın baş tarafında ana kabin ve salon bölümüyle ayrılmış kıç tarafında iki ayrı yatak olarak kullanılabilecek koltuk konumlanmış. Viking 42 SC'de, 600 beygirlik Cummins dizel motor kullanılacak.


www.vikingyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.