Satılık Tekneler

Viking Yachts'dan 92 Convertible En Büyük Balıkçı
01.05.2013

Viking Yachts'dan 92 Convertible En Büyük Balıkçı

Bundan sadece birkaç yıl önce, sportif amaçlı balıkçılıkta deneyimli skipper'lar, 70 feet'ten büyük sportif balıkçı teknelerini yarışmalarda etkisiz buluyorlardı. 2004 yılında Amerikalı Viking firması tarafından piyasaya sürülen Viking 74 Convertible, sunduğu üstün yeniliklerle bu klişeyi yıkmayı başardı. 2008 yılında çıkardıkları 82 Convertible, bu 'büyüklük' güvensizliğini, çıktığı an aldığı 15 siparişle kırmayı başardı.

Şimdi ise 2014'ün bahar aylarında piyasaya sürmeyi planladığı, firmanın ürettiği en büyük olacak olan 92 feet boyundaki Convertible modeli, çıtayı iyice yükseltecek.

Viking 92 Convertible sportif balıkçı motoryat, ancak dev süperyatlarda rastlanan asma kat özelliğine sahip. Standart olarak, iki kaptan köşküne sahip yeni sportif balıkçı, asma katında karşılıklı konumlanmış koltuklarıyla geniş bir oturma alanına sahip. Bu alana ek olarak, yine asma katta bulunan ikincil oturma alanı, masası sayesinde ayrı bir yemek bölümü yaratıyor. Dışındaki köprü ve mangal kısmı, rahatça kullanılabilecek farklı bir ambiyans ortaya koyuyor. Süperyatları aratmayacak şekilde tasarlanmış iç mekanı, son derece şık ve lüks. 7 metre genişliğe sahip olmasıyla, mükemmel ferahlıktaki ana salonu, yine lüks eşyalarla birlikte dev ekranlı bir televizyon bölümüne sahip. Köprüsündeki L şeklinde çalışma alanı, özel seçilmiş granit yüzeye sahip. Bu dev sportif balıkçının iç detayları, iki adet oda halindeki kilerleri, 8 kişilik yemek salonu, beş adet ebeveyn banyolu misafir kabini ve tam donanımlı lüks ana kamarasıyla çok ferah ve kullanışlı. Kokpit kısmından inilebilen, kıç taraftaki tayfa kabini yine ayrı banyolara sahip. Caterpillar ve MTU makine seçenekleri sunacak olan 92 feet boyundaki sportif balıkçı Viking 92, alıcısının tüm ihtiyaçlarına eksiksizce cevap verebilecek.

Viking Yachts'dan 92 Convertible En Büyük Balıkçı
Viking Yachts'dan 92 Convertible En Büyük Balıkçı
Viking Yachts'dan 92 Convertible En Büyük Balıkçı


www.vikingyachts.com/www.yatvitrini.com


 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder