Satılık Tekneler

Viking 48 Convertible
06.04.2016 Viking 48 Convertible
New Jersey’li üreticinin ‘her zaman daha iyisini üretme’ misyonu, yeni 48 Convertible ile yeniden gözler önüne seriliyor. 2009 yılında piyasaya sürülen 46 modelinin bir yenisi olarak karşımıza çıkan yeni 48 Convertible, bir sportif balıkçının sahip olacağı profili, olduğu gibi yansıtıyor. 

Bir çok gezi seyri özellikleri sunan sportif balıkçı 48 Convertible, üstün olta donanımlarıyla sınırsız eğlenceyi garantiliyor. 

Viking 48 Convertible

Yeni nesil motoryatın alt güvertesinde üç adet kamara bulunuyor. Geniş tekne sahibi kamarası gövdenin orta kısmında, sancak tarafta konumlanıyor. Ana güverte tamamen tekne hayatı üzerine kurulmuş. Mutfak, yemek bölümü ve oturma grubu ana güvertedeki yaşam alanlarını oluşturuyor. Tam boyu 15 metre olan bu Convertible motoryat, standart olarak sunulan ikiz 900’er beygirlik motorlarla güvenilirlik ve performans anlamında hayli tatmin edici. İhtiyaca bağlı olarak motoryat, 1400’er beygirlik ünitelere kadar donatılabiliyor. Bu şekilde motoryatın seyir sürati 30 knot’a kadar yaklaşıyor. 

Teknik detayları:

Tam boyu: 15 metre
Genişliği: 5,2 metre
Su kesimi: 1,4 metre
Ağırlığı: 30 ton
Yakıt kapasitesi: 4599 litre
Su kapasitesi: 674 litre
Konaklama: 3 kamarada 6 kişi
Seyir sürati: 30 knotYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.