Satılık Tekneler

Vicem 65 Flybridge
21.03.2016 Vicem 65 Flybridge
Yeni Vicem 65 Flybridge, tüm dünyada ilk kez geçtimiz hafta düzenlenen Palm Beach International Boat Show’da sergilendi. Vicem 65 Flybridge,17 - 20 Mart 2016 tarihlerinde Amerika’nın Florida eyaletinin West Palm Beach kentinde düzenlenen 31. Palm Beach International Boat Show’un en dikkat çekici teknelerinden birisi olmayı başardı.

Vicem-65-Flybridge

Yeni Vicem 65 Flybridge, iki veya üç kamaralı versiyonlar olarak iki farklı konfigürasyon ile satışa sunulacak. . Mutfak motoryatın ana güvertesinde veya alt güvertesinde olabilecek. Alt güvertedeki bölme ise yemek odası veya ofis olarak düzenlenebilecek. Yeni motoryatın tasarımı Vicem’in kendi iç tasarım ofisinde şekillendirilmiş.

Vicem-65-Flybridge-2

Vicem 65 Flybridge'in draftı ise 1,60 metre. Böylece yeni yat kolaylıkla sığ sularda (örneğin Bahama’larda ve Karaipler'de) seyir yapabilecek. Vicem 65 Flybridge'de iki adet dizel 625 HP Volvo Penta D11-625 motorlar kullanılmış. Motoryatın menzili ise, 16 knot seyir hızında 450 deniz mili veriliyor. Maksimum hızı 19 knot ve konforlu seyir hızı 19 knot olarak tanımlanıyor. Vicem 65 Flybridge'ın en ekonomik seyir hızı ise 10 knot. Bu seyir hızında 916 deniz mili menzile erişilebiliyor.

Vicem-65-Flybridge-3

Lüks motoryatın iç dekorasyonunda ahşap malzeme olarak Afrika ve Güney Afrika maun ağacı kullanılmış. Ailesine katılan yeni üyesi ile 20 yıldır üretim yapan ve 100’den fazla yat üreten Vicem, özellikle Amerika pazarında büyük atak yapmak istiyor. İşadamı Sebahattin Hafizoğlu’nun kurduğu Vicem, İstanbul Tuzla’daki tesislerinde üretimini yapıyor.

Vicem-65-Flybridge-4

Palm Beach International Boat Show’da tanıtımı yapılan Vicem 65 Flybridge'in baz fiyatının ise 2,2 milyon dolar olduğu ifade edildi.

Vicem-65-Flybridge-5

vicemyachts.net


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.