Satılık Tekneler

Viareggio'dan Yeni Codecasa 65
28.04.2016 Viareggio'dan Yeni Codecasa 65

Şıklığı ve lüksü bir araya getiren proje Codecasa 65, Viareggio Shipyard tarafından tasarlandı. Codecasa markasının temel ilkeleri olan yüksek kalite ve stil, bu konuda oldukça bonkör davranan firmanın, sektördeki bir çok kesim tarafından takdir edilen yegane niteliği oluyor.

Codecasa 65

Yeni 65 metrelik bu proje, tasarımcıların ortaya koyduğu özel metalik gri gövde ve üst yapı sayesinde şıklık anlamında iyice üst boyutlara tırmanıyor. Dört kat güverteyle karşımıza çıkan Codecasa 65 süperyat projesi, geniş pencereleri sayesinde hayli aydınlık iç mekanlar sunuyor. Tüm güvertelerdeki konforlu ve geniş rahatlama alanlarına ek olarak, dikkat çekecek bir diğer unsur olarak da baş tarafta büyük bir yüzme havuzu tasarlanmış.

Codecasa 65-2

Codecasa’yı özel kılan temel nitelik olan ikonik dış çizgiler ve tamamen özelleştirilebilen iç dekorasyon ve düzen, Codecasa 65'de beklenenin üzerinde bir biçimde karşımıza çıkmış oluyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.