Satılık Tekneler

Viaport Marina Cup’ta Yelkenler Yine Fora!
30.03.2016 Viaport Marina Cup’ta Yelkenler Yine Fora!
Dünyanın ilk ve tek 5 fonksiyonlu marinası Viaport Marina, Viaport Marina Cup ile yelken tutkunlarını bu yıl da ağırlamaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en yeni marinası Viaport Marina, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen Fahir Çelikbaş Kupası Yat Yarışları’nın ana sponsoru oldu.

Viaport Marina Cup

2 Nisan’da Moda’dan verilecek start ile birlikte 4 etapta tamamlanacak yarışın, 1 Mayıs’taki büyük ödül töreni Viaport Marina’da düzenlenecek. Yarışın ilk ayağında yatlar, 18 deniz millik yarışı Viaport Marina önündeki finiş hattında tamamlayacaklar. İkinci ayağı, 9 Nisan’da Tuzla parkurunda 2 adet şamandıra yarışının takip ettiği serinin ödülleri, gün sonunda yapılacak barbekü partisinde sahiplerini bulacak. 2 - 9 Nisan arası tekneler, Viaport Marina’da ücretsiz konaklayabilecek. 

Son ayağı 30 Nisan’da yine Moda-Viaport Marina coğrafi rotasında yapılacak yarış, 1 Mayıs’ta Tuzla Parkurunda yapılacak bir adet şamandıra yarışıyla tamamlanacak. III. Ayak yarışlarının ve serinin ödülleri, 1 Mayıs’ta yapılacak kokteylde verilecek. Dereceye giren teknelerden birinciye Viaport Marina’da çekme-atma ve 3 günlük kara park, ikinciye 15 günlük kara park ve üçüncüye 10 günlük kara park hediyelerinin yanı sıra, ekipleri başka sürpriz hediyeler de bekliyor olacak. 

Viaport Marina Cup-2

Viaport Marina Cup’ı bir gelenek haline getirmek istediklerini kaydeden Viaport Marina Müdürü Mehmet Tunç; “Bu yıl da geçen yıl olduğu gibi, Viaport Marina Cup organizasyonuyla yat yarışına adımızı vermekten ve İstanbul yarış filosunu marinamızda ağırlayacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yarışçıların ailelerini de Viaport Marina’da vakit geçirmeye ve bünyemizde bulunan Via Sea Tema Park’ımızda eğlenceye davet ediyoruz.” diye konuştu.

Viaport Marina, 750 yat kapasitesiyle İstanbul’un en yeni marinası olma özelliğini de taşıyor. Viaport Marina’da alışveriş adası, Avrupa’nın en hızlı roller coaster’larının içerisinde bulunduğu ViaSea tema park, akvaryum ve otel de bulunuyor. Sosyal yaşamın merkezi olan Viaport Marina’da yıldönümüne özel kampanyalar ve avantajlı hizmetler de sunuluyor.

www.viaportmarina.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.