Satılık Tekneler

Vendee Globe’a Karver Damgası
23.06.2017 Vendee Globe’a Karver Damgası Dünyanın en zorlu açıkdeniz yelken yarışı olarak nitelendirilen Vendee Globe’un son versiyonu; yarışçılar, takımlar, teknik ortaklar ve tüm deniz tutkunları tarafından muhteşem bir biçimde bu yılın ilk bölümünde sonlandı. Tek başına, dışarıdan herhangi bir destek almadan ve duraklamadan yapılan bu dünya turu yarışını bitirebilen yelkenciler ve özellikle dereceye girenler, uluslararası anlamda benzeri olmayan bir başarıyı yakalamış oldular. 

Vendee Globe’a Karver Damgası

Imoca tipi teknelerle gerçekleştirilen bu büyük yarışta yer alan takımların çoğu, Karver’in 15 yıldır müşterisi statüsünde. Yelkenli yat donanımları tasarlayan ve üretip pazara sunan KarverVendee Globe’da uzun yıllardır yakaladığı başarısını bu ortaklıkla taçlandırıyor. 

Vendee Globe’a Karver Damgası.

Oldukça geniş bir yelkenli ekipman ve donanımları yelpazesi sunan Karver, uzun yıllardır yarış seviyesinde araştırma ve geliştirme çalışmaları sürdürüyor ve yeni pazarlarda önemli gelişmeler kaydediyor. 

Vendee Globe’a Karver Damgası..

Dünyanın en zor yat yarışı sıfatını taşıyan Vendee Globe’un son versiyonunda, Karver’in furler’ları teknelerin %73’ünde kullanıldı. Herhangi bir dış destek almadan yarışan bu Imoca’ların %70’inin kilitleri de yine Karver tarafından sağlandı. Karver, son yarışta kullanılan makaraların %60’ını oluştururken, rayların ve arabaların %43’ü yine Karver idi. 

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.