Satılık Tekneler

Vanquish VQ48
20.07.2016 Vanquish VQ48 Yeni dikkat çekici tasarım Vanquish VQ48, Hollandalı tasarımcılar için türünün ilk örneği olarak nitelendiriliyor.

Vanquish VQ48

Vanquish Yachts
’ın bu yeni tasarımı Guido de Groot Design, Studio Delta ve Wester Naval Architecture isbirliğiyle ortaya çıkarıldı. Saint-Tropez’de gerçekleşen lansmanın ardından Vanquish Yachts, ikinci modelinin lansmanını bu ay Ibiza’da gerçekleştirecek. 

Vanquish VQ48-2

19 kişiye kadar sunduğu oturma kapsitesiyle Vanquish VQ48, etkileyici bir sosyal alana sahip. Bir çok kişiselleştirme seçeneğiyle alıcıya sunulan bu alan, kendi keyif anlayışınıza göre neredeyse tamamen özel olarak tasarlanabiliyor.

Vanquish VQ48-3

Bu alanda sunulan geniş güneşlenme minderleri, koltuklar, benzersiz dümen istasyonu tasarımı ve açılır kapanır tavanı Vanquish VQ48 motoryatı bir adım öne çıkarıyor. 

Vanquish VQ48-5

Sadece 14 ton ağırlığında olan VQ48 motoryat, muazzam manevra kabiliyeti, etkileyici ivmelenmeleri ve 40 knot’ı aşan süratleriyle performans anlamında da adeta sınıfında bir öncü. 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.